14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında

14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında

14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında İl Sağlık Müdür Vekili Op. Dr. Bahadır Öndeş hekimlerimiz başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum.

Editor: Van Haber
14 Mart 2018 - 16:54

14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında İl Sağlık Müdür Vekili Op. Dr. Bahadır Öndeş hekimlerimiz başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Sağlık insan hayatındaki en önemli değerlerden biridir, bu sebepledir ki sağlık çalışanlarının özveri ve gayreti her türlü övgünün üstündedir.  Unutulmamalıdır ki, biz hekimler ve sağlık çalışanları, insan hayatının kıymetini en iyi bilen insanlarız. Bir canı kurtarmayı, bütün insanlığı kurtarmakla eşdeğer sayan anlayışın sahipleri olarak gece gündüz demeden insanımıza hizmet ediyoruz. Yaşatma ve iyileştirme sorumluluğu, bu mesleğin temelinde yer almaktadır. Mesleğimizin bu yönü hekimliği zor ve sorumluluğu en ağır mesleklerden biri haline getirir. Bizler insanımızı yaşatmak adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan görevlerimizin başında olmaya hep devam edeceğiz. 14 Mart 1919’da İstanbul’u işgal etmeye kalkanlara karşı direnen tıbbiyelerden miras kalan bu ruhla her zaman ve şartta görevimizi yapacağız.

Op. Dr. Öndeş sağlıkta son 15 yılda yaşanan büyük değişimle birlikte tüm Türkiye'de olduğu gibi ilimiz Van’da da sağlık alanında büyük atılımlara imza atıldığını belirtti. Yeni hizmet binaları, son teknoloji modern sağlık araç ve gereçlerinin yanı sıra; yetişmiş sağlık personeli ile en kaliteli şekilde sağlık hizmeti halkımızın emrine sunuyoruz. Son dönemde yapılan yatırımlarla Van çevre illere de hizmet veren bölgenin sağlık merkezi konumuna gelmiştir.
 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı