1 Ekim 2017 Günlük Burç Yorumları? 1 Ekim Pazar Günlük Burç Ve...

1 Ekim 2017 Günlük Burç Yorumları? 1 Ekim Pazar Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları

Günlük burç yorumlarınızı okuyarak iş ve aşk hayatınıza ışık tutabileceksiniz.Koç,boğa,yengeç,akrep,balık kova gibi bir çok bur. sahipleri her gün internet ortamında günlük burç yorumlarını merak ederek araştırmaktadır.Bizlerde sizler için günlük burç yorumlarınızı derledik.

Editor: Van Haber
30 Eylül 2017 - 15:14

Günlük burç yorumlarınızı okuyarak iş ve aşk hayatınıza ışık tutabileceksiniz.Koç,boğa,yengeç,akrep,balık kova gibi bir çok bur. sahipleri her gün internet ortamında günlük burç yorumlarını merak ederek araştırmaktadır.Bizlerde sizler için günlük burç yorumlarınızı derledik.

1 EKİM 2017 PAZAR KOÇ BURCU  Yanlış bilgilendirmelere veya yanlış haberlere bağlı duygusal kararlar söz konusu olabilir. Planlarınızın ya da düşüncelerinizin ne kadar gerçekçi olduğu üzerine daha fazla düşünmenizde fayda var. İnsanların size anlattığı her şeye inanmamalısınız. Sizin için özel bir kişi sizin yararınıza bazı adımlar atabilir.

1 EKİM 2017 PAZAR BOĞA BURCU Kendinizi geliştirmenizi veya çalıştığınız ya da yoğunlaştığınız işlerde ilerlemenizi kolaylaştırabilecek aktivitelere, kurslara ya da seminerlere katılabilir veya sadece araştırarak ve okuyarak bu tür edinimler elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle yaşayabileceğiniz bazı özel sorunlar geleceğe yönelik kaygılara neden olabilir. Fiziksel değişiklikler yapmadan önce gereken araştırmaları yapmanız şart.

1 EKİM 2017 PAZAR İKİZLER BURCU Aşırı harcamalar yapabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışmanıza ya da ilginç tanıdıklarla bir araya gelmenize yardımı olacak aktivitelere katılabilirsiniz. Kendinizde yapacağınız olumlu değişiklikler özel yaşamınızı da olumlu etkileyebilir veya bazı kişilerle bağlarınızı kuvvetlendirebilir. Ancak, yapacağınız değişikliklere diğerlerinin karışmasına veya diğerlerinin yaptığı değişikliklerin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz.

1 EKİM 2017 PAZAR YENGEÇ BURCU Başkalarını değil, kendinizi değiştirmeye çalışmanız gereken günlerdesiniz. Aksi takdirde, eleştiri veya şikayetler karşılıklı olarak kar topu misali iyice büyüyebilir. Sevdiğiniz ve size iyi gelen kişilerle vakit geçirmeye çalışmanızda fayda var.

1 EKİM 2017 PAZAR ASLAN BURCU Elinize geçen bilgi veya haberlerbazı kişilere ya da bazı olaylara bakış açınızı değiştirebilir. Duygu ve düşüncelerinizi değiştirmeden önce, elinize geçen haberlerin ya da duyduklarınızın doğru olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var. Seyahat planları veya eğitimsel çalışmalar söz konusu olabilir.

1 EKİM 2017 PAZAR BAŞAK BURCU Size keyif verecek planlar yapabilir veya aktivitelere katılabilirsiniz. Fiziksel ve mental olarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilecek faaliyetler, diyet ve spor size her anlamda iyi gelebilir.

1 EKİM 2017 PAZAR TERAZİ BURCU İlerlemek istediğiniz konularda ya da üzerinde anlaşılması veya pazarlık yapılması gereken başlıklarda, karşı tarafı kendi görüşlerinize onay vermesi için ikna etmeniz zor olabilir. Fikir çatışmalarının önüne geçebilmek için politik yönlerinize ihtiyaç duyabilirsiniz, ama neyse ki, huzursuzluğu sevmezsiniz ve uzlaşmak için her zaman elinizden gelenin en iyisini yaparsınız.

1 EKİM 2017 PAZAR AKREP BURCU  Özel yaşamınızda ve iş hayatınızda olumlu değişiklikler yapabilmek için vizyonunuzu geliştirmek, yeni şeyler öğrenmek ve imajınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bazı konuları farklı şekilde ele almanız ve fark yaratmanız durumunda rekabet içeren ortamlarda başarı sağlamanız daha kolay olacaktır.

1 EKİM 2017 PAZAR YAY BURCU Kendinizi ve yapmak istediklerinizi açıkça ortaya koymanız bazı anlaşmaları yeni bir boyuta taşıyabilir, sizi yeni bir pozisyona getirebilir ya da sevdiğiniz kişilerin sizi daha iyi görmesini sağlayabilir. Dış görünüşünüzde yapacağınız değişiklikler size olan ilgiyi arttırabilir, özel yaşamınıza hareket gelebilir.

1 EKİM 2017 PAZAR OĞLAK BURCU Hakim olduğunuz konulara ve üzerinde uzmanlaştığınız işlere odaklanmalısınız. Yaptığınız işlerde karşı tarafı dinlemeden sadece kendi fikirlerinizi dile getirmeniz durumunda duygusal anlamda elektrikli konuşmalar gündeme gelebilir. Alışılmadık yatırımların olumlu geri dönüşleri söz konusu olabilir.

1 EKİM 2017 PAZAR KOVA BURCU Görüntüde mükemmel olan şeyleri deneme fırsatı yakalayabilirsiniz, ama sonuç düşünüldüğü kadar olumlu olmayabilir. Dolayısıyla, değişiklik yapmanız gereken konular varsa ertelemeyin, ama adım atarken araştırmalı ve duyduklarınızın gerçekçilik payını ölçerek ilerlemelisiniz. Farklı alternatifler bulmalı ve üzerinde durmalısınız.

1 EKİM 2017 PAZAR BALIK BURCU Özel hayatınızın iş yaşamınıza veya üzerinde yoğunlaşmanız gereken konulara zarar verme ya da sizi yavaşlatma ihtimali mevcut. İş yaşamınızı ve özel hayatınızı dengelemeniz gerekebilir. Huzuru sağlamak için, hangi alanda ne kadar emek verdiğiniz ve size geri dönüşünün ne kadar olduğu konusu önem taşıyor olabilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu