Uzman Su Kaçağı Servisiniz

Uzman Su Kaçağı Servisiniz

20 Ağustos 2018 - 18:34

Son zamanlarda artan İstanbul nüfusu beraberinde bir takım yapı problemlerini de getirdi. Eskiden daha çok tarihi binalarda görülen su tesisatı sorunları alt yapıdaki yetersizliklerden dolayı yeni binalarda da kendini göstermeye başlamıştır.

Su tesisatı sorunu denince hiç kuşku yok ki herkesin aklına ilk gelen arıza su kaçağıdır. Daha önceden de herkesin başından geçmiş olan bu sorun özellikle de ev hanımlarının tüylerini diken diken etmektedir. Günlerce süren zahmetli işlemlerin ardından tespit ve tamir işlemi gerçekleşir ve  bu süre içerisinde de ev berbat bir  hal aldığından bütün plan ve programlarınızı iptal etmek durumunda kalırdınız.

Su tesisatı sorunları genel olarak iki sebepten dolayı meydana gelir. Bunlardan biri bilinçsizce yapılan işlemler iken bir diğeri de elde olmayan sebeplerle ortaya çıkan sorunlardır. Su kaçağı problemi altyapısal bir problem olduğundan elde olmayan sebepler ile ortaya çıkmaktadır, bu nedenle önüne geçilmesi neredeyse imkansızdır. Tespiti tamirinden daha zorlu olan bu problemin tespit işlemi tamir işleminden daha zorludur.

Evinde veya işyerinde su kaçağı problemi olanların yapması gerekenler nedir?

Evlerinde veya işyerlerinde ister kiracı, ister mülk sahibi olsun su kaçağı problemiyle karşılaşanların yapması gereken öncelikle hiç kendi yöntemleriyle işin üstesinden gelmeye çalışarak boşyere zaman kaybı yaşamadan ve durumun daha da kötüleşmesine neden olmadan işin uzmanlarından yardım almaktır. Bunun için de teknolojiyi yakından takip eden firmalarını tercih edilmesi soru yaşayan vatandaşların yararınadır.

Çünkü mahalle aralarında kazma kürekle su kaçağı bulma yapanlar mülke zarar vermekle birlikte çoğu zaman işi yarım bırakarak kaçmakta böylelikle sorun yaşayan kişi zaman kaybının yanı sıra daha çok maddi zarara uğramaktadır.

Firmamız su kaçağı tespitini nasıl yapıyor?

İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan ilçe ve belli semtlerde yaygın bir servis ağına sahip “bbs tesisat”  su kaçağı tespiti alanında teknolojinin son ürünü gelişkin bir makine parkı sahibi bulunmaktadır. Uzman bir kadroya sahip olan firmamız 7 gün 24 saat çağrı hizmeti veren call center sayesinde müşterilerden gelen telefonlar doğrultusunda gün içinde sorun yaşanan yere servis çıkartabilmekte böylelikle en kısa sürede sorunu çözüme kavuşturabilmektedir. Müşterilerden gelen telefon üzerine verilen adrese en yakın servisimiz yönlendirilmekte ve su kaçağı tespiti için sonar adı verilen bir araçla evde hiçbir yere zarar vermeden, kırmadan dakikalar içinde noktasal olarak yapılmaktadır.

Her ne sebeple gelirse gelsin erken davranıp, çabucak tamir edilmesi gereken su borularındaki patlamalar, kısa süre içerisinde yapınızın tamamına yayılacağından zararlarınızı da katlamaktadır.

Su kaçağı nasıl anlaşılır? Tespit Süreci nasıldır ?

Bir apartman dairesinde oturuyorsanız ve alt katınızda oturan komşunuz size ‘evinizden su damlıyor’ diye uyarıda bulunuyorsa evinizde bu problem açığa çıkmış demektir. Su borularından sızan sular yerinde durmadığından kısa süre içerisinde evin diğer bölümlerine de etki ederek, duvarı ıslatmaktadır. Islanan duvar kısa süre içerisinde aşınarak diplerden su sızması yapacaktır. Sizden kaynaklanan problem nedeniyle evi su dolan komşunuz soluğu doğru sizin evde alarak ciddi tartışmalara girecektir.

Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye web sayfamız (https://www.sukacagibulma.bbs.tr ) üzerinden ulaşabilir. Servis talebinde bulunabilirsiniz.

Sorun sizden kaynaklandığından dolayı komşunuza karşı mahcup olacak ve ses edemeyeceksiniz. Oysaki yukarıda yazmış olduğumuz sorunların hiçbiri ile karşılaşmadan bu problemden kurtulmanız mümkündür. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Ak Parti'den Van'da Aday Adayı Olan İsimlerin Tam Listesi
İşte Ak Parti'den Van'da Aday Adayı Olan İsimlerin Tam Listesi
Van'da Cinayet zanlısı 7 ay sonra yakalandı
Van'da Cinayet zanlısı 7 ay sonra yakalandı