ULUSLARARASI TAŞINMAZ MAL ARAMA MOTURU FLATFY

ULUSLARARASI TAŞINMAZ MAL ARAMA MOTURU FLATFY

11 Temmuz 2018 - 10:09


 

Flatfy arama kriterlerinize göre sizin için tüm popüler emlak sitelerini tarayarak size en iyi sonuçları sunun bir emlak arama motorudur. 37 ülkede faaliyet gösteren Flatfy sektörde dikkatleri üzerine çekmeye başardı. Flatfy’nin tüm dünyada on milyonun üzerinde kullanıcısı bulunmakta. Herkesin amacı aynı en uygun fiyatlara ulaşmak. Çeşitli kaynakları taramadan en doğru sonuca ulaşmak mümkün değil. Flatfy tam da bu noktada sorunu çözüyor. Tek yapmanız gereken kriterlerinizi arama motoruna uygulamak ve Flatfy’ın binlerce emlak sitesini tarayarak önünüze çıkardığı sonuçları incelemek. En yüksekten, en düşüğe doğru veya en düşükten en yükseğe doğru da çıkan arama sonuçlarını sıralayabilirsiniz.

Aşağıda Flatfy da yapılan arama sonucunda Türkiye’deki konut fiyatı araştırmasına yönelik bir grafik var. Siz de istediğiniz arsa, konut ve dükkân için aynı grafiklerden Flatfy ile oluşturabilirsiniz.

 

 

En çok sorulan soru ucuz ev nasıl alabilirim? Cevabı basit iyi bir araştırma yaparak. tr.flatfy.com araştırmasına göre Türkiye’nin çeşitli şehirleri için yaptığı konut piyasa araştırmasına göre en Uygun evler. Genel itibari ile Ankara’da. Genel itibari ile dememizin sebebi, fiyatları etkileyen en önemli faktörlerden biride konutların kaç odalı olacağı. Baktığımız zaman tek odadan dört odaya kadar olan konutlarda yapılan araştırmada, fiyatların çok fazla olarak değiştiği Gaziantep dikkatleri çekiyor. Tek odalı evlerin 106 bin tl olduğu Gaziantep’te, 4 odalı evler 530 bin tl ye kadar çıkıyor. Diğer şehirler ile karşılaştırıldığında bu katlanma oranı gerçekten çok çarpıcı. Seviyeli farkların olduğu sabit oranda fiyat değişiminin olduğu il ise İstanbul. İstanbul Türkiye’nin en çok tercih edilen emlak merkezi olmasına karşın Gaziantep’te dört odalı evlerin ortalama fiyatları daha pahalı.

 

Günümüzde rekabetin en yaygın olduğu sektörlerden biri olan emlak sektöründe gerçekten Pazar fiyatlarını iyi yorumlamak ve bilgi sahibi olmak çok önemli. Kendi taşınmaz malınızın fiyatını belirlemek için bile Flatfy çok özel bir kaynak. Tek yapmanız gereken, İstediğiniz şehir ve aradığınız kriterleri girmek ve tek bir tıklamayla ilgilendiğiniz emlak hakkında ülkedeki öncü emlak sitelerinden önünüze sunulan bilgileri değerlendirmeniz. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Ak Parti'den Van'da Aday Adayı Olan İsimlerin Tam Listesi
İşte Ak Parti'den Van'da Aday Adayı Olan İsimlerin Tam Listesi
Van'da Cinayet zanlısı 7 ay sonra yakalandı
Van'da Cinayet zanlısı 7 ay sonra yakalandı