Tüm Çalışma ve Mesai Saatleri Tek Platformda

Tüm Çalışma ve Mesai Saatleri Tek Platformda

Tüm Çalışma ve Mesai Saatleri Tek Platformda

15 Mayıs 2018 - 11:45 - Güncelleme: 26 Mayıs 2018 - 04:10

 

Evden çıkmadan önce gideceğiniz yerin çalışma saatlerini öğrenmeden hareket etmeyin.

 

 

 

Kacdankaca ( https://www.kacdankaca.com/ ) ile tüm marketlerin açılış kapanış saatleri elinizin altında. AVMlerin , marketlerin , kamu kuruluşlarının , hastanelerin ve kargoların açılış / kapanış saatleri , mesai saatleri ve çalışma saatlerini sunan site bunun yanında aktüel kataloglarını da yayınlamaktadır.

 

 

 

Bayramda çalışıyor mu ? Haftasonu ne durumda ? Özel günlerde ki mesai saatleri ne ? vb. soruların hepsini yanıtlayan site , takipçilerinin yüzünü güldürüyor.

 

 

 

Türkiye’de markalar standartlarını koruyarak çalışma saatlerini aynı tutuyor. Fakat bu durum yurtdışında çok farklı. Aynı markanın her şubesi farklı çalışma saatlerine sahip. Yani İstanbul’da ki bir marka akşam 5 de kapanırken Ankara’da şubesi 5 buçukta kapanıyor olabilir.

 

 

 

Sitenin aktüel katalogları kategorisinde en çok takip edilenler marketleri tabi ki A101 ( https://www.kacdankaca.com/katalog/a-101 ) , Bim ( https://www.kacdankaca.com/katalog/bim ) , Şok ve Hakmar. Kacdankaca bu marketlerin tüm aktüel indirim kataloglarını takip ederek hepsini tek bir yerde göstermektedir. Haftalık / 15 günlük olarak yayınlanan bu kataloglar müşterilerin vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. İndirim günleri kapıda sıra oluşturan müşteriler , kapının açılmasıyla izdihama sebep olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Taksiciyi Gasp Eden Kişiler Tutuklandı
Van'da Taksiciyi Gasp Eden Kişiler Tutuklandı
Ak Parti'de Bir Çok Aday Belli Oldu
Ak Parti'de Bir Çok Aday Belli Oldu