Tubidy Cep artık cebinizde

Tubidy Cep artık cebinizde

Günümüzde internet erişiminin %80'i mobil cihazlarla yapılmaktadır. Eskiye nazaran masaüstü bilgisayarlar ve laptoplar çok az tercih edilmektedir.

06 Mayıs 2017 - 16:18

Günümüzde internet erişiminin %80'i mobil cihazlarla yapılmaktadır. Eskiye nazaran masaüstü bilgisayarlar ve laptoplar çok az tercih edilmektedir. Zaman mobil devri olduğu için tüm projelerde mobil odaklı yapılıyor. Bugün sizlere mobil cihazlarda çok pratik kullanıma sahip olan bir MP3 indirme sitesinden bahsedeceğim. Yazıma başlamadan önce sitenin adını ve adresi vermek istiyorum. Sitemizin adı Tubidy Cep.

Hem masaüstü hem tablet hem de mobil cihazlarda çok kolay bir arayüze sahip olan TubidyCep, çok pratik bir şekilde beğendiğiniz şarkıları bulmanıza ve ister MP3 isterseniz de MP4 formatında indirmenize aracılık etmektedir. Sizlere Tubidy Cep sitesi üzerinden 3 aşamada nasıl MP3 indirme işlemi yapacağınızı anlatacağım.

1. Beğendiğiniz şarkının ya da şarkıcının adını arama motoruna yazınız.
2. Karşınıza çıkan sonuçlar arasından istediğinize tıklayınız.
3. Bulduğunuz şarkının hem video klibini izleyin hem de MP3/MP4 formatında indirin.

Tubidy

TubidyCep.com şuan sadece Android işletim sistemli mobil cihazlarda %100 verim ile çalışmaktadır. iOS işletim sisteminin sistemsel engelleri nedeniyle MP3 indirme işlemi yapılmaktadır. Ancak müzik/video arama yaparak izleyebilirsiniz. TubidyCep android uygulaması indirerek, her an MP3 indirme keyfini yaşayabilirsiniz.

TubidyCep.com internet sitesine girerek hemen MP3 indirmeye başlayın ve isterseniz sitede yer alan Google Play uygulamasını da telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Yunus Ünlü - Teknoloji Editörü

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Sevim
    9 ay önce
    MYT artık eskisi kadar güzel değil ve mp3 indirilmiyordu. TubidyCep uygulamasını bulmam iyi oldu. Bir kaç deneme yaptım. İstediğim tüm şarkıları telefona indirebiliyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Birimler Arası Futbol Turnuvası Düzenleniyor
Van'da Birimler Arası Futbol Turnuvası Düzenleniyor
Van'da Yılın İlk Hacı Adayları Uğurlandı
Van'da Yılın İlk Hacı Adayları Uğurlandı