Mekana Uygun Olarak Seçilen Zeminler Maliyet Avantajı Sağlar

Mekana Uygun Olarak Seçilen Zeminler Maliyet Avantajı Sağlar

Kullanılan zeminlerin dayanıklılığı mekanlar için büyük önem taşır. Sektörde lider konumda yer alan şirketimiz epoksi zemin kaplamalarında müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler verir.

12 Ağustos 2017 - 00:25

             Kullanılan zeminlerin dayanıklılığı mekanlar için büyük önem taşır. Sektörde lider konumda yer alan şirketimiz epoksi zemin kaplamalarında müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler verir. Mekana uygun olarak seçilen zeminler, zaman tasarrufunun yanı sıra maliyet avantajlarını da beraberinde getiriler. Özellikle zemini çabuk bozulmaya müsait olan alanlarda tercih edilen modeller, hava şartlarının çetin olduğu açık alanlarda da garantili bir şekilde uygulanabilir.


 Renk ve Desen Tercihinde Geniş Alternatifler


            Özellikle kurumsal firmalar tarafından kullanılan epoksi zeminler, şık bir görünüm sağlamak istendiğinde de tercih edilebilir. Temizliği kolay olan bu teknolojide, yaşanan talihsiz durumlarda yaralanma riski neredeyse hiç yoktur. Bu nedenle çocukların bulunduğu mekanlarda zemin kaplaması olarak epoksi malzemeler tercih edilebilir.


 Mekanınızı Yeni Baştan Yaratın!


            Mekanında radikal değişiklik yapmak isteyen iş yeri sahipleri işe zeminde yapılacak yeniliklerle başlayabilirler. Suya dayanıklılığı ve uzun ömürlü olmasıyla fark yaratan epoksi boya seçenekleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz. 26 yıldır sektörde hizmet veren şirketimiz, 7 yıl garantili ve Avrupa Standartlarıyla uyumlu zemin malzemeleriyle müşterilerinin her zaman hizmetindedir. Çalışmalarımız ve uygulama örneklerimiz hakkında detaylı bilgiye web sayfalarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 http://www.ozerepoksi.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Bayramı
Van'da 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Bayramı
Osman Nuri GÜLAÇAR'dan 15 Temmuz mesajı
Osman Nuri GÜLAÇAR'dan 15 Temmuz mesajı