Reklam
  • Reklam
Koşuyolu Avukat

Koşuyolu Avukat

13 Mart 2018 - 18:19 - Güncelleme: 26 Mayıs 2018 - 03:59

Toplumsal yaşamın tüm alanları kanunlarla düzenlenmiştir. Aile hayatı, çalışma hayatı, sosyal hayat, eğitim hayatı gibi hayatın her alanında bireylerin hak ve sorumlulukları vardır. Ancak buna rağmen her alanda çeşitli uyuşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bu uyuşmazlıklarda bireyler kanunları yeterince bilmediği zaman hak kayıpları yaşar. Zaten herkesin kanunları bilmesi de mümkün değildir. Bu nedenle uyuşmazlık durumlarında bizi kanun önünde temsil edecek avukata ihtiyaç duyarız. Avukat bireyi mahkemelerde temsil hakkına sahip tek kişidir. Avukatlar mesleklerini kendi avukatlık bürolarında yürütür ve bulundukları illerin Barolarına kayıtlı olmaları gerekir. İstanbul Barosu dünyanın en büyük barolarından biridir. Koşuyolu avukat büroları da İstanbul Barosuna kayıtlıdır. Koşuyolu’nda faaliyet gösteren Köse & Yılmaz Hukuk Bürosu ise bu bölgenin en saygın ve en güvenilir avukatlık bürolarından biridir.

Bazı avukatlar hukukun belli alanlarında uzmanlaşır ve sadece uzmanlaştıkları alandaki davalara bakar. Köse & Yılmaz Hukuk Büromuz 6 uzman avukatla hukukun her alanında faaliyet göstermektedir. Avukatlarımız yanında stajyer avukatlar ve idari personelimizle birlikte eksiksiz hizmet vermekteyiz. Uyuşmazlıklarda öncelikle sulh yoluyla sorunu çözmeye çalışırız. Uyuşmazlığın mahkemeye intikal etmesi durumunda ise davanın müvekkilimiz lehine sonuçlanması için kapsamlı bir çalışma yürütürüz. Ancak bu noktada müvekkilimizden de açık ve dürüst olmasını bekleriz. Avukat müvekkil ilişkisinde güven en önemli konudur. Hukuk büromuz müvekkilleriyle ihtiyaç duydukça görüşür, onlara davaların seyri ile ilgili bilgiler verir. Danışmanlık ve dava takiplerinde süratle sonuca ulaşmaya çalışmak temel ilkelerimizden biridir.

Avukatlık serbest meslektir ama verdikleri hizmet kamu hizmetidir. Avukatlık mesleği avukatlık etik ilkelerine bağlı olarak yürütülür. Köse & Yılmaz Hukuk Bürosu olarak etik ilkelerden ayrılmadan hizmet vermekteyiz. www.kyhukuk.com.tr sitemizden bize mail göndererek, telefon ederek ya da büromuza gelerek avukatlık hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz. Aile hukuku, iş hukuku, fikri ve sınai haklar hukuku, borçlar hukuku, ticaret hukuku gibi hukukun her alanında hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz kurumlarda öncelikle uyuşmazlık meydana gelmemesi için gerekli önlemlerin alınmasını sağlamaktayız. Yüzlerce davada başarılı sonuçlar alan hukuk büromuz müvekkil memnuniyeti sağlamış bulunuyor ve müvekkil portföyünü her geçen gün arttırıyor. En ekonomik şartlarda dava takibi ve danışmanlık hizmetleri için hukuk büromuz her zaman yanınızdadır.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van’da ‘Seçim Güvenliği’ toplantısı yapıldı
Van’da ‘Seçim Güvenliği’ toplantısı yapıldı
Van Tarihi Ve Kültürü Büyükşehir İle Hayat Buluyor
Van Tarihi Ve Kültürü Büyükşehir İle Hayat Buluyor