Keyfinizden Vazgeçmeyin

Keyfinizden Vazgeçmeyin

17 Temmuz 2018 - 15:26 - Güncelleme: 17 Temmuz 2018 - 22:57

Türkiye başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında sigara ile ilgili olumsuz kampanyalar devam ediyor ve karşı politikalar izleniyor. Zararlarının saymakla bitmediği sigara ile ilgili bilgilendirmeler ve ülkelerin yaptığı yüksek fiyat politikası birçok insanın keyif aldıkları şeyden vazgeçmesine neden oluyor. Sadece parası değil sağlığa zararları nedeniyle sigaradan vazgeçmek isteyenlerin en büyük sıkıntısı sevmeleri, bırakmamaları, ya da bırakma sürecinin maliyetleri ve kesin çözüm alınamaması. Bu etkenler ile birlikte esigara kullanımında büyük bir artış ortaya çıktı. Sigara firmalarının büyüyen E sigara sektörüne karşı bir politikası oluşturması E sigara ile olumsuz haberlere neden olsa da e sigara normal sigara göre onlarca faydası olan bir şey.

Neden E Sigara Kullanımı

Sigara zevkinizden vazgeçmeden sigarayı azaltmada bir süre sonra bırakma eğilimi sağlaması açısından oldukça faydalı bir cihaz. İçerisinde ki maddenin temelinin su buharı olması sağlığa zararı olmadığını gösteriyor. Birebir sigara keyfi vermesi açısından da tiryakiler açıdan avantaj veriyor. E sigaranın maliyetleri de normal sigaraya göre çok çok aşağı seviyelerde. elektronik sigara sayesinde vücuda verdiği zararlara maruz kalmadığınız gibi kötü koku gibi şeylerde yaşamazsınız.

E Sigara Kullanımı

Çok kolay bir kullanımı olan e sigara aynı sigara gibi içe çekilerek kullanıyor ve çıkardığınız duman su buharı oluyor. Bu nedenle zararsız olan E sigara şarj edilerek kullanılır. Nikotin seviyeleri farklı olan likit çeşitleri ile beraber nikotinsiz likitlerin onlarca farklı aroma ile satılması kullanıcılar için zevk veren bir konu. Sigara kullanım sıklığına göre likit içindeki nikotini ayarlayabilir o sıklıkla kullanabilirsiniz. E Sigara kullanıcıları için maliyeti kullanma sıklığına göre alınan likit ve oldukça uzun zamanda bir değiştirilen atomizer. Başka bir maliyeti yoktur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Kış Öncesi Trafik Ve Karla Mücadele Toplantısı
Van'da Kış Öncesi Trafik Ve Karla Mücadele Toplantısı
AK Parti'den Yüksekova için başvuran isimler
AK Parti'den Yüksekova için başvuran isimler