Kaynarca da oto ekspertiz hizmeti

Kaynarca da oto ekspertiz hizmeti

Kaynarca oto ekspertiz firması Tuzla oto ekspertiz ile beraber bölge de hizmet alabileceğiniz güvenilir, tecrübeli ve donanımlı ekspertiz firmalarından biridir.

03 Ekim 2018 - 16:39 - Güncelleme: 05 Ekim 2018 - 16:55

Kaynarca oto ekspertiz firması Tuzla oto ekspertiz ile beraber bölge de hizmet alabileceğiniz güvenilir, tecrübeli ve donanımlı ekspertiz firmalarından biridir. Kaynarca araç ekspertiz yüksek donanımlı şubelerimiz de aracınıza dyno testi, motor performans testi, araç altı kontrolü, lazerli boya koparta kontrolü ve lastik derinliği testi, süspansiyonların kontrolü, fren testi ve OBD beyin ile arıza testi uygulanır. Bu testlerin sonuçlarının uzman teknik personel tarafından toplanıp deneyimli ekibimiz sayesinde raporlanması ile aracın durumu gözler önüne serilmektedir. firmamız hakkında detaylı bilgi için kaynarcaotoekspertiz.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Hizmeti Almalı Mıyım?

İkinci el piyasası özellikle İstanbul bölgesinde oldukça yoğundur. Bu yoğunluktan faydalanmak isteyen bir sürü art niyetli satıcı araçlarının kusurlarını gizleyerek satış amaçlı olarak İstanbul'da müşteri aramaktadır. Bunun sonucu olarak alıcıların kendilerini güvence altına almak ve dolandırılmamak için uzman görüşüne ihtiyacı vardır. Bu uzmanlık hizmetinin en sağlıklı ve güvenilir şekilde elde etmenin yolu işini iyi yapan bir araç ekspertiz firmasından geçer.

Oto Ekspertiz Raporu Neleri İçerir?

Oto ekspertiz raporu bir çok farklı yönden aracın incelemesini içerir. Bu rapora aracın performansının kontrolü için motor testleri, kaza ve değişen olup olmadığına bakmak için testler, yürür aksamın kontrolleri ve aracın şase kontrolleri yer alır. Bu sayede aracın geçmişi hakkında detaylı bilgi sahibi olunması sağlanır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Kış Öncesi Trafik Ve Karla Mücadele Toplantısı
Van'da Kış Öncesi Trafik Ve Karla Mücadele Toplantısı
AK Parti'den Yüksekova için başvuran isimler
AK Parti'den Yüksekova için başvuran isimler