İpekyolu’nda Sosyal Sorumluluk Toplantısı Yapıldı

İpekyolu'nda Sosyal Sorumluluk Toplantısı Yapıldı

İlimizdeki gençliğe yönelik politikalara yön vermek, gençlik ile ilgili öne çıkan temel problemleri ayrıntılı bir şekilde ele alarak değerlendirmek ve mercek altına almak için " Gençlerle Sosyal, Sportif, Kültürel ve Gönüllülük (Sosyal Sorumluluk) Etkinlikleri" toplantısı yapıldı.

08 Nisan 2018 - 23:00

İPEKYOLU'NDA " GENÇLERLE SOSYAL, SPORTİF, KÜLTÜREL VE GÖNÜLLÜLÜK( SOSYAL SORUMLULUK) ETKİNLİKLERİ" TOPLANTISI YAPILDI.

İlimizdeki gençliğe yönelik politikalara yön vermek, gençlik ile ilgili öne çıkan temel problemleri ayrıntılı bir şekilde ele alarak değerlendirmek ve mercek altına almak için " Gençlerle Sosyal, Sportif, Kültürel ve Gönüllülük (Sosyal Sorumluluk) Etkinlikleri" toplantısı yapıldı. İpekyolu Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün koordinasyonunda düzenlenen toplantıya, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Farklı yaş gruplarından gençlerin katılımıyla ortak talepleri belirlemek, gençliği gençlik ile konuşmak, gençliğin yarınını gençlikle beraber hazırlamak, gençleri alanında uzman kişilerle buluşturmak ve mezuniyet sonrası karamsarlık yaşayan gençlere umut aşılamayı amaçlayan toplantıda belirlenen görüş ve değerlendirmeler; 11 Nisan'da Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde düzenlenecek Gençlik Çalıştayı tertip komisyonuna sunulacak. Kurulun toplantıları Ekim ayında tekrar toplanacak olan Gençlik Çalıştayı'na kadar devam edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Ak Parti'den Van'da Aday Adayı Olan İsimlerin Tam Listesi
İşte Ak Parti'den Van'da Aday Adayı Olan İsimlerin Tam Listesi
Van'da Cinayet zanlısı 7 ay sonra yakalandı
Van'da Cinayet zanlısı 7 ay sonra yakalandı