Gülaçar Ziyaretine Gelen Vatandaşların Sorunlarına Çözümler...

Gülaçar Ziyaretine Gelen Vatandaşların Sorunlarına Çözümler Üretiyor

Ak Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, TBMM'de ziyaretine gelen Vanlıların sorunlarını dinleyip çözümler üretiyor.

12 Ekim 2018 - 19:05 - Güncelleme: 12 Ekim 2018 - 19:31

Ak Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, TBMM'de ziyaretine gelen Vanlıların sorunlarını dinleyip çözümler üretiyor.Ankara ve Van arasında yoğun bir mesai harcayan Osman Nuri Gülaçar, ziyaretine gelen vatandaşların sorunları dinleyip çözümler üretiyor.

Mecliste yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşadığını belirten Gülaçar, ''Mecliste bulunduğumuz her gün misafir ağırlıyoruz. Van'ımızın dört bir köşesinden gelen vatandaşlarımızın dertlerine derman olabilmek için gayret sarf ediyoruz. Çıktığımız bu meşakkatli yolda, siz gönül dostlarımızın duası olmazsa olmaz..Rabbim bizleri muvaffak eylesin.'' dedi.

DEĞERKENT SİTE SAKİNLERİ GÜLAÇAR'I ZİYARET ETTİ

Değerkent site sakinlerinin yaşadıkları mağduriyetede çözüm bulan Gülaçar, TBMM'de makam odasında Değerkent site sakinlerini ağırladı.Konu ile ilgili yakından ilgilendiklerini belirten Gülaçar, ''Değerkent site sakinlerini temsilen gelen heyet ile görüşmelerimiz devam ediyor. Kısa süre önce probleme çözüm olma yolunda gayretlerimiz meyvesini veriyor. Bu problemin çözümünde emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.'' dedi.

Kaynak: Gündem Van

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Ak Parti'den Van'da Aday Adayı Olan İsimlerin Tam Listesi
İşte Ak Parti'den Van'da Aday Adayı Olan İsimlerin Tam Listesi
Van'da Cinayet zanlısı 7 ay sonra yakalandı
Van'da Cinayet zanlısı 7 ay sonra yakalandı