Erkiş Bilişim

Erkiş Bilişim

Şirketler için yazılım üretme ve yükleme ile sosyal platformların devi olan instagram takipçi sağlamak konularında geniş bir alan içerisinde çalışmalarına devam etmekte olan firma ülkemizde satış yapmakta

27 Temmuz 2018 - 19:46


Şirketler için yazılım üretme ve yükleme ile sosyal platformların devi olan instagram takipçi sağlamak konularında geniş bir alan içerisinde çalışmalarına devam etmekte olan firma ülkemizde satış yapmakta olan yurt dışına İnstagram ile ilgili konularda hizmet vermemektedir. www.takipcial.com.tr adresi üzerinden satış ve tedarik hizmetlerinde bulunan Erkiş Bilişim, İnstagramında beğeni – takip oranları hakkında yükselme isteyen ve bu konuda kendilerine başvuranlara belirli bir ücret tarifesi üzerinden satış yapıyor.

Profildeki Oranlarda Değişim Sağlama

Diğer şirketlerin yaptıklarının aksine www.takipcial.com.tr üzerinden hizmetlerini sürdüren firma, sağladığı takipçilerin müşteriyi takibi bırakmayacağını garanti eder iken takipçilerdeki herhangi bir azalmada yeni takipçi yönlendireceğini de taahhüt etmektedir. Bu yol başvurmak isteyenlerin Google ya da Yandex gibi sanal ortamlarda arama yapılan yerlere instagram takipçi satın al yazmaları ile ulaşılan sitelerin arasında yer almakta olan sitede takipçi pakedi sayısı oldukça fazla olmak ile beraber bu paketlerde fiyatlanma oranları da içeriğe göre değişiklikler gösteriyor.

Yedi gün yirmi dört saat ulaşılabilir olan sitedeki müşteri hizmetlerine mail yolu ile ulaşarak paketler hakkında daha fazla bilgi alınabilmekle beraber, tüm paketler hakkında fiyat ve içerikler site içeriğinde de yer alıyor. Örneğin 11.250 takipçi veren bir paketin altında diğer tüm bilgiler yer alıyor.

Fotoğraflardaki Beğeniler

İnstagram beğeni satın al paketleri ise site üzerinden otuz gün kullanılabilir bir özelliğe sahiptir. Bu paketlerde de fotoğraflarınızı ya da paylaşımlarınızı beğenecek olan kişilerin tamamının Türklerden oluşacağı söylenmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Kış Öncesi Trafik Ve Karla Mücadele Toplantısı
Van'da Kış Öncesi Trafik Ve Karla Mücadele Toplantısı
AK Parti'den Yüksekova için başvuran isimler
AK Parti'den Yüksekova için başvuran isimler