Çaldıran SHM ASDEP Seminerlerine Devam Ediyor

Çaldıran SHM ASDEP Seminerlerine Devam Ediyor

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Çaldıran Sosyal Hizmet Merkezi tarafından Muradiye mahalle muhtarlarına yönelik Aile Sosyal Destek Programı semineri verildi.

19 Mart 2018 - 15:05

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Çaldıran Sosyal Hizmet Merkezi tarafından Muradiye mahalle muhtarlarına yönelik Aile Sosyal Destek Programı semineri verildi. Muradiye ilçesi Kandahar Mahallesinde bulunan Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinde düzenlene eğitim Sosyolog Erkan BAYRAM tarafından verildi. Eğitimde ASDEP nedir, amacı, vizyonu, temel görevleri ve sahada karşılaşılan problemler ile Sosyal Hizmet Merkezlerinin hizmet alanı ve işleyişi hakkında genel tanıtım yapılarak görüş alışverişinde bulunuldu.

Müdürlüğümüze bağlı Çaldıran Sosyal Hizmet Merkezi tarafından Muradiye mahalle muhtarlarına yönelik Aile Sosyal Destek Programı semineri verildi. Muradiye ilçesi Kandahar Mahallesinde bulunan Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinde düzenlene eğitim Sosyolog Erkan BAYRAM tarafından verildi. Eğitimde ASDEP nedir, amacı, vizyonu, temel görevleri ve sahada karşılaşılan problemler ile Sosyal Hizmet Merkezlerinin hizmet alanı ve işleyişi hakkında genel tanıtım yapılarak görüş alışverişinde bulunuldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Kış Öncesi Trafik Ve Karla Mücadele Toplantısı
Van'da Kış Öncesi Trafik Ve Karla Mücadele Toplantısı
AK Parti'den Yüksekova için başvuran isimler
AK Parti'den Yüksekova için başvuran isimler