Sanal İnternet Hesapları

Sanal İnternet Hesapları

Sanal İnternet Hesapları
Sanal İnternet Hesapları

Günümüzde  internet kullanımının oldukça yaygınlaşmasından sonra banka işlemlerimizin ve alışveriş işlemlerimizin tamamına yakınını internet üzerinden yapabilmekteyiz. İnternet sitelerinde alışveriş yapmak, kullanıcıları yormadan, para trafiği internet üzerinden sağlanmaktadır. İnternet üzerinden alışveriş yapmak önceleri tehlikeli ve hesaplarınızın ele geçmesi sonucu üzerinize yüklenen aşırı borçlar nedeniyle çok sıkıntılı bir işti. Fakat şimdi 3D güvenlikli ödeme yöntemleriyle kart bilgileriniz üçüncü kişilerin eline geçmeden keyifle alışveriş yapabilirsiniz.

 

Bu alışverişlerinizi kredi kartları, banka hesap kartları, mağaza indirim ve hediye kartlarıyla yapabileceğiniz gibi paypal ve Astropay kartlarla da yapabilirsiniz. Paypal hesabından biraz bahsedelim. Paypal, internet bankacılığı sistemi ile oluşturulmuş sanal banka hesaplarıdır. Herhangi bir şekilde somut olarak paralar elden bu hesaplara yatmıyor sadece web servislerden gelen EFT, havale gibi işlemleri bu hesaplar üzerinden yapabilirsiniz. Paypal hesapları tüm para birimleri ile yapılabilir fakat paypal hesabınızda mevcut olan parayı hızlı kullanmak istediğiniz zamanlarda sadece alışveriş yöntemiyle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Paypal hesabınızda bulunan parayı banka hesabınıza aktarmak için ise 7-15 gün arasında beklemeniz gerekmektedir.

 

Bu sebeplerden dolayı Astropay hesabını kullanarak daha kolay nakit elde edebilirsiniz. Mesela  online bir firmayla bir iş yapıyorsunuz ve hakettiğiniz  ücretin Astropay hesabınıza yatmasını istediniz. Astropay bozdurma işleminizi paypal hesaplarında olduğu gibi alışveriş ortamlarında kullanabilirsiniz veya nakit ihtiyacınızı karşılamak durumundasınız. Astropay Card yetkilileriyle görüşüp paranızı bozdurabilir ve bulunduğunuz ülkedeki banka hesabınıza parayı daha kısa sürede geçebilirsiniz. Astropay bozdurma yöntemleri sadece bununla sınırlı değildir. Bazı taşeron firmalar, sizin Astropay hesabınızdaki parayı nakide çevirme isteğiniz sonrasında kartınızdaki puanları kendileri alışverişte kullanıp sizlere nakit para iletilmesini sağlayabiliyorlar. Böylelikle kredi kartı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi ihtimalini çok aza indirip internette güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için lütfen  https://www.astropay39.com/ adresimizi ziyaret ediniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X