Kağıthane bulunan oto çekici firmaları

İstanbul'un kağıthane ilçesinde aracınız arıza yaptıysa korkmanıza ve panik olmanıza gereke yok

Kağıthane bulunan oto çekici firmaları
Kağıthane bulunan oto çekici firmaları

İstanbul'un kağıthane ilçesinde aracınız arıza yaptıysa korkmanıza ve panik olmanıza gereke yok hemen bu numarayı arayın 0532 477 88 59 numaralı telefondan anında bizlere ulaşabilir ve kağıthanenin hangi mahallesinde ve oto çekici sokağında aracınız arıza yaptıysa hızlı bir şekilde zaman kayıp etmeden uzman personelimiz ve son model donanımlı araçlarımız ile aracınızı istediğiniz araç bakım servisine götürüyoruz.
İsterseniz aracınızı İstanbul dışı istediğiniz bakım servisi varsa oraya da teslim edebilir. Şehir içi ve şehirler arası tekne taşıma hizmeti vermekteyiz. Tekneniz varsa sigortalı şekilde taşıma hizmeti verir. Bunun içinde yine 0532 477 88 59 cep telefonundan günün her saati arayabilirsiniz.
Profesyonel kadorumuz ile 365 gün / 24 saat binek ve minibüs araç çekme ve kurtarma hizmeti veren firmamız şişli oto kurtarıcı operasyonda titizlik ve özveriyi her zaman için ön planda tutuyoruz. Otu kurtarma araçlarımız yolda arıza veya kaza yapan mahsur kalan araçlarınızı tamirciye götürülmesini en hızlı şekilde ve sigorta yaparak götürüyoruz. Piyasadaki diğer pahalı firmalara aldanıp kaliteli hizmet alacağınızı düşünmeyin paranıza ve zamanınıza yazık edersiniz.
Kaynak: kağıthane oto kurtarıcı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X