Dört Mevsim Tesettür

Tesettür giyim de şık olmak artık eskisinden de kolay. Şık olanları sizin için derledik ve ayağınıza getirdik.

Dört Mevsim Tesettür
Dört Mevsim Tesettür

Tesettür giyim de şık olmak artık eskisinden de kolay. Şık olanları sizin için derledik ve ayağınıza getirdik. Şu durumda önemli olan şıklık sizce nedir? Tarzınızı belirleyin ve www.modamerve.com 'u ziyaret edin zevkinize hitap eden ürünleri muhakkak burada bulabileceksiniz.

ELBİSE SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

İçinde bulunduğumuz kış aylarında kullanılacak elbisenin kalın kumaştan yapılması bize kolaylık sağlayacaktır. Özellikle kadife elbiseler retro modellerin tekrar moda olması ile tesettür elbiselerle bir araya geldi ve son derece asil elbiseler bu yıl vitrinlerde yerini aldı. Ayrıca sadece kışlık değil daha ince elbiselerini de üzerine atacağınız bir hırka veya yelek bunları kışın da kullanabilmenizi sağlayacaktır.

İNTERNET ALIŞVERİŞİNDE BEDEN SEÇİMİ

Her kıyafetin kalıbı sitede kıyafetin ayrıntılı fotoğrafının altında net bir şekilde yazmaktadır. Ürünlerin bedeni tam olarak verilmek de ve standardı tutmaktadır. Örneğin 38 beden olarak verilen bir elbise standart 38 bedene tekabül etmektedir. Ayrıca "beden tablosu" adı altında elbisenin bel, göğüs, kalça oranı yazmaktadır.

HANGİ KIYAFETİ NE ZAMAN ALMALIYIM?

tesettür abiye alışverişini ne zaman yapabilirim diyenlere, her sezon diğer adreslerde ateş pahası olan her ürün sayfamızda müthiş indirimlerle alıcılarına sunulmaktadır. Elbiseden tutun da tuniğe, abiyeden kabana, pardesüden pantolona her ürün zaten indirimde satılmaktayken ayrıca indirimlerde sağlanmaktadır. Outlet ürünlerle büyük indirim imkânı sunulmakta ayrıca sezon sonu indirimleri ile çok daha kazançlı alışveriş yapmanız mümkündür. Yaz sonu indirimi işe yazlık ürünlerinizi simdi alarak çok daha ferace ürünleri edinebilirsiniz. Ayrıca 3 al 2 öde kampanyası ve tatil kampanyası gibi birçok indirim olanaklarıyla sizlerin karşısında bulunmaktadır.

ALIŞVERİŞ GÜVENCESİ

İnternet alışverişinden muzdarip olanların akıllarında hiçbir soru işaret bırakmadan güvenli alışveriş ortamı burada. Alınan ürünün zarar görmeden 7 gün için de iade garantisi yine bu adreste. Değişimlerde ise 30 gün boyunca değişim imkânı sağlamaktadır. Bir diğer olumsuz durum olan ürünlerin kalitesiz gönderilmesi sorunu yine www.modamerve.com garantisi altındadır. Tamamen görseldeki ürünlerle birebir kalitede ürünleri sizlere sunan sayfamızda alışveriş yaparken asla kafanızda soru işaret kalmayacaktır. tunik ürünlerinin bir numaralı adresi her zaman www.modamerve.com.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X