Tablo Modelleri ile Dekorasyonunuza Renk Katın

Değişmeyen tek şey, değişimdir derler. Doğrudur bu cümle, değişim değişerek gelişen ve varlığını bu şekilde devam ettiren bir eylemdir.

Tablo Modelleri ile Dekorasyonunuza Renk Katın

Değişim önce zihinlerde başlar, düşünce olarak gelişir ve sonra eyleme dönüşür. Evinizin içinde, hatta odanızın içinden başlatabilirsiniz değişimin rüzgârını. Başlayan rüzgârla hayatınızı da değiştirebilirsiniz. Her akşam size bakan boş bir duvar yerine, o duvara asacağınız bir tablo ile değişime başlayabilirsiniz.

Tabloda yer alacak olan temanın ne olacağının ilk aşamada mevzuda yeri yok, sonrasında düşünülebilecek bir detay bu. Öncelik olarak değişim dedik ya, zihinde başlattık, düşündük ve eyleme dönüştürdük. O boş duvarı bir gözünüzün önüne getirin, ardından o duvarda sadece renklerin diliyle hayat bulan bir tabloyu hayal edin ve sabah kalktığınızda onu gördüğünüzü düşünün. Güne her açıdan pozitif başlamak, o renkli tabloyla mümkün olacaktır. Renk, coşku, heyecan, kış mevsiminde bile size yazı hissettirecektir. Bu çok önemli bir detay, yaşadığınız hayatı daha da yaşanılabilir hale getirmeye yardımcı olacak bir detay.

Farklılıklarla Zenginleşin ve Gelişin

Odanızdan çıkalım, evinizin geneline doğru şöyle bir yayılma politikası izleyelim. Salonunuz mesela, konuklarınızı ağırlayacağınız bir ortam, bu ortamında diğer odalardan farklı olması gerekir, gelişi güzel bir dekorasyon anlayışından uzak bir noktada bu mekânı dizayn etmelisiniz. Burada seçeceğiniz mobilyalar, tercih edeceğiniz aydınlatmalar ne kadar önem arz ediyor ise, duvarlarınızda yer alacak tablolarda, bir o kadar önem arz ediyor. Şık ve birbirini tamamlayacak tabloların vereceği ahengi, başka detaylarda bulmanız çok zor olacaktır. Tablo, tek başına yeterli bir aksesuardır. Onunla birlikte evinizde bir şeylerin değişmeye başlayacağını hissedeceksiniz.

Evinizde başlatacağınız değişim sürecinde sizlere rehberlik edecek bir internet adresi var. http://www.tabloda.com/ adlı internet sitesini ziyaret ederek, çok yenilikçi fikirlere sahip olabilirsiniz. Renkli tasarımlar, farklı manzara önerileri, kanvas çeşitleri ile yepyeni bir serüven sizleri bekliyor. Adımı atarak başlangıcı yapabilirsiniz. Atacağınız adımlar, hayatınızı da pozitif yönde etkileyecektir. Etkilenen hayatınızı, zamanla daha çok sevmeye başlayacak, bu sevginin artmasıyla da, yaşamış olduğunuz hayattan keyif almaya başlamış olacaksınız.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu