Oyuncak peluş ayı ve bebek evleri

Çocuklar ve bebeklerimiz için kendi yaş gruplarına uygun olan pek çok farklı oyuncak modeli tercih edilebilmektedir.

Oyuncak peluş ayı ve bebek evleri

  Tercihleriniz arasında yer alan oyuncak barbie bebek evi modelleri her bir model için farklı teknik özelliklere sahip olurken, yine ebatları da birbirinden farklı olabilecektir. Kısaca bu konuda sizlere yardımcı olabilmek üzere, ahşap ve plastik olarak tasarlanmış olan bebek evleri hakkında şu bilgilere yer verebiliriz.

Katlanabilir modeller

Sizlerin istekleri üzerine, çocuklarınıza uygun olarak tasarlanan bebek evleri, katlanabilir özelliklerde de üretilmektedir. Böylelikle kullanım sonrasında her hangi bir yer kaplamayarak, evlerinizde kolaylıkla saklanabilecektir.

Çok katlı oyuncak evler

Eğer ki daha şık ve daha çok amaç için kullanılan bir model tercih edilmek isteniyorsa, çok katlı bir model tercih edilebilir. 2, 3, 4 ve 5 katlı ürünler bile bulabilmek mümkündür. Bunlarda da kat sayısına göre farklı oda sayısı, mini tasarım mobilya ürünleri bulunmaktadır. Elbette ki genel olarak renk seçenekleri, ağırlıklı olarak kırmızı, pembe olsa da yine bunlar ile birlikte pek çok farklı renk seçeneği bulunabilmektedir.

Peluş ayı modelleri

Çocuklarınız ya da sevdiğiniz her hangi bir yetişkin insan için alınabilecek en güzel hediyeler arasında oyuncak peluş ayı modelleri yer alabilmektedir. Oldukça büyük ölçülere sahip olan, 160 cm ve 200 cm ‘lik boyutlarda ürünlerden de tercihler gerçekleştirilebilir. Eğer ki normal ebatlara sahip ürünler sizler için yeterli oluyorsa daha uygun fiyatlardan bu ürünleri satın alabilmeniz mümkün olacaktır. Oyuncak peluş ürünlerde, daha çok dolgu malzemesi olarak elyaf tercih edilmektedir. Elbette ki bu elyaflar astarlı dikiş özelliği ile desteklenerek yıkandıkları zaman, toplanma ve dağılma gibi sorunları da ortadan kaldırmış olacaktır. Sesli, romantik ya da sade tasarımlar gibi ürünler arasından seçimler yapılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu