İphone 7 koruyucu kılıf modelleri

Eski cep telefonlarında düşmeye karşı daha dayanıklı bir yapı mevcuttu.

İphone 7 koruyucu kılıf modelleri

 Özellikle ekran bölgesinin tüm telefona oranla küçük bir yer kaplaması sonucunda telefonun büyük bir kısmı dayanıklı plastikten imal edilmekteydi. Günümüzde elimizden düşürmez hale geldiğimiz akıllı cihazlarda ise durum tam tersine dönmüş durumda. Ekran telefonun neredeyse tamamını oluşturduğu için herhangi bir çarpma ya da düşme durumunda telefonun cam kısmının hasarlanması çok daha kolay gerçekleşiyor. Bu noktada telefonumuzu korumak ve daha uzun süre kullanabilmek için yapabileceğimiz en iyi şey kapak almak olmalıdır. http://www.iphone7kilifi.com/ Telefonunuzun size özel bir hâl almasını da sağlayan bu kapakları her yerde bulabilirsiniz.

İphone’a özel kapaklar

Dünyanın en kaliteli cep telefonları arasında gösterilen iphone 7 kılıf modelleri konusunda sınırsız seçeneğe sahip. İphone kullanıcıları telefonlarını kişiselleştirmek, istedikleri gibi renklendirmek ve dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı koruyabilmek için kapaklara sıklıkla başvuruyor. Hemen her iphone kullanıcısının sahip olduğu kapaklar sayesinde telefonların kullanım ömrü de büyük ölçüde artıyor. Ülkemizde bulunan akıllı cihazlarda en sık görülen arızalardan biri ekran çatlamasıdır. Cihazın yere düşmesi ya da cebinizde iken bir yere çarpması sonucunda karşı karşıya kalabileceğiniz bu durumu her zaman ekran jelatini ile çözemeyebilirsiniz. Ekran jelatini belirli bir seviyeye kadar koruma sağlasa da asıl korumayı kapaklar sağlamaktadır.

Tasarruf için şart

Günümüzde her işimizi yapabildiği için hiçbir zaman yanımızdan ayırmadığımız akıllı cihazlarımızı korumak için yapabileceğimiz en mantıklı şey olan iphone kapak kullanmak uzun vadede büyük tasarruf etmenize olanak tanır. Çünkü düşük ücretlere alacağınız kapaklar ile ekranınızın çatlamasını ya da telefonunuzun düşerek hasar almasını önleyebilir, bu şekilde yüzlerce liralık masraftan ve hatta akıllı cihazınızı tamamen kaybetmeden kurtulabilirsiniz. Zevkinize ve kullanımınıza uygun kapaklar için sitemizi inceleyebilirsiniz. http://www.iphone7kilifi.com/urun/deri-desenli-kilif bu sitede bulunan deri desenli kılıflar deri değildir fakat deri şeklinde bir deseni vardır. Bu sayede de derinin erken deforme olmasının önüne geçilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu