Küçük sevimli ayılar ile sevdiğinizi mutlu edin

Bugün binlerce erkek özel günlerde sevdiğine büyük oyuncak ayı hediye ediyor.

Küçük sevimli ayılar ile sevdiğinizi mutlu edin

         Piyasada ciddi manada büyük, uzun, ebat olarak devasa ayılar bulunmaktadır. Öyle ki günümüzde 180 santime kadar oyuncak ayı üretilmektedir. Bazı bayanlar bu tür devasa ayılardan hoşlansalar da minik, sevimli, şirin oyuncak ayılardan hoşlanan bayanlar da vardır. Bu tür hanımlar için 22 cm e kadar ufak ayıcıklar üretilmektedir.

Küçük oyuncak ayı modelleri;           

      Yaklaşık 22 santim ile 60 santim arası modeller küçük peluş ayılar grubunda sayılmaktadır. Bu kategorideki ayılar oturan görünüme sahip olmakla beraber nadir de olsa ayakta ufak modeller bulunmaktadır. Küçük ayılar grubunda tek ya da çift ayı alternatifiniz bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Tek ayılara değinecek olursak kucağında kutu veyahut yastık taşıyan modeller bulunmaktadır. Kutulu modeller kutunun içerisine birtakım nesneler (çikolata, kağıt parçaları, oyuncaklar) koyularak kullanılmakta, yastıklı modeller yastığın üzerine güzel sözler yazılarak kullanılmaktadır.

En çok ilgiyi gören modeller: Çift ayılar!           

      Geniş bir perspektiften bakılacak olursa bir erkek genellikle sevdiği kadına oyuncak ayı hediye etmekte. Hal böyle olunca çift ayılar çiftler tarafından çok tercih ediliyor. 22 santim büyüklüğünde, ufak peluş ayılardan ikisinin birleştirilip bir model şeklinde tasarlanması bayanları etkiledi doğrusu. Üstelik bu modellerde de kendi içerisinde farklı modeller var. İki küçük sevimli ayının birbirine sarıldığı, birbirine baktığı, elleriyle bir kalbi tuttuğu modeller günümüzde mevcuttur.

Büyük ayıların ebatları;     

            Küçük ayıların sevimli olduklarından ve çok tercih edildiklerinden bahsettik ancak hediye oyuncak ayı  ebatlarını da hatırlatalım. 180 santim uzunluğunda oyuncak ayı bulabileceğiniz mevcut piyasada farklı renklerde farklı tasarımlarda farklı boyutlarda oyuncak ayılar bulmak hiç zor değil. Hediyeyi vereceğiniz kişinin hangisinden hoşlanacağını tespit etmeniz yeterli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu