Lego Oyuncak

Lego oyuncaklar çocukların psikolojik ve motor gelişimleri açısından oldukça faydalı oyuncaklardandır.

Lego Oyuncak

Lego oyuncaklar çocukların psikolojik ve motor gelişimleri açısından oldukça faydalı oyuncaklardandır. İlk piyasaya sunulduğunda Dan’ca da “iyi oyun “ anlamına gelen Lego oyuncakları ilk dönemlerde tahtadan yapılırken günümüzde ise plastik materyallerden üretilmektedir. Lego cars, Lego Chima, Lego City, Lego Creator, Lego Dino, Lego Duplu, Lego Friends, Lego Hero Factory, Lego Hereos, Lego Kutu oyunları, Lego kutu ve anahtarlıklar, Lego Monsters Fighter, Lego Ninjago, Lego Özel gibi birçok kategoride tasarlanmış olan lego city takımları 1-5 yaş arasındaki bebek ve çocuklar için farzlı tazr ve boyutlarda tasarlanmaktadır.

 

Lego Racers, Lego Kbinghts Kingdom, Lego Ninja Kaplumbağalar, Lego Creator Lego Junıors, Lego Lord Of Rings, Lego The Hobbit, Lego Star Wars, Lego Sünger Bob, gibi çeşitleriyle en yenilenmiş haliyle Legolar çocuklarınızın ve tüm minik afacanların hayal dünyasını ve odasının raflarını süsleyebilir. Tüm lego oyuncaklarının kutusunun üzerinde hangi yaş aralığı için uygun olduğu oyuncak kutularının üzerinde belirtilmektedir. Lego satın alınırken bu uyarı mutlaka gözetilmeli ve oyuncak doğru yaş aralığı için satın alınmalıdır.

 

1-5 yaş arasında bulunan lego parçaları, küçük çocukların parçaları yutma tehlikesine karşın daha az sayıda ve daha büyük ebatlarda tasarlanmaktadır. Lego oyuncakları çocukların tasarım kabiliyetinin gelişmesine yaradığı gibi hayal gücünün gelişmesinde de yardımcı olmaktadır. Bunun dışında el – koordinasyonunu geliştirirken, kas gelişimini de desteklemektedir. Aynı zamanda Legolar çocukların dikkatini toplayarak odaklanmasına da yardım ederken, onlara renkleri de öğretiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!