Gelin Sizi Uzman Yapalım

Eğitim çalışmalarına 1997’de başlayan kurum, yılların verdiği tecrübeye dayanan ve kendini yenileyen eğitim sistemi ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Gelin Sizi Uzman Yapalım
Gelin Sizi Uzman Yapalım

Eğitim çalışmalarına 1997’de başlayan kurum, yılların verdiği tecrübeye dayanan ve kendini yenileyen eğitim sistemi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Kurum, başta Mili Eğitim Bakanlığı olmak üzere, Autodesk, Mikro, Solid Works, Microsoft Partner, Nebım, ECDL ve ETA gibi marka olmuş firmaların yetkili eğitim merkezidir. Prometric Teste Merkezidir. Brussels Capital University sertifika destekli eğitim vermektedir. Kalitesini ISO 9001-2008 belgesi ile kanıtlamıştır. Ayrıca, 36 eğitimi birden aldığınızda %80 indirim uygulanmaktadır.

 

Birçok dalda üst düzeyde eğitim veren kurumun çalışma alanları aşağıda belirtilmektedir.

 

Yazılım kursu: Microsoft yazılım uzmanlığı, Microsoft web programlama, Java yazılım uzmanlığı, SQL veri tabanı uzmanlığı, HTML5 programlama, Iphone uygulama geliştirme, Android uygulama geliştirme gibi yazılım eğitimleri verilmektedir.

 

Sistem kursu: Microsoft sistem uzmanlığı, CCNA, CCNP, CEH (Ethical hacker) gibi sistem eğitimleri verilmektedir.

 

3 Boyut kursu: Autocad kursu, 3D MAX kursu, mimari tasarım ve modelleme, endüstriyel tasarım, UNITY 3D, MAYA, Karakter modelleme, film reklam jenerik, SOLIDWORKS gibi 3 boyut eğitimleri verilmektedir.

 

Görsel kursu: Grafik tasarım kursu, web tasarım, dijital tasarım, photoshop, SEO gibi görsel eğitimler verilmektedir.

 

Bilgisayar kursu: Microsoft Ofis, bilgisayarlı muhasebe kursu gibi eğitimler verilmektedir.

 

Dil kursu: Genel İngilizce, birebir İngilizce, ilköğretim İngilizcesi, TOEFL eğitimi, YDS eğitimi, IELTS eğitimi gibi dil eğitimleri verilmektedir.

 

Günümüzde çok nadir firmada bulunan özelliklere sahip olan kurum, her türlü eğitimin kaliteli ve ucuz bir şekilde alınabileceği bir merkez olduğunu kanıtlamıştır. Eğitim hayatınızda kolaylıklar dileriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X