Erhan Kahvecioğlu'nun Ticari Zekâsı

Erhan Kahvecioğlu ticari zekâsı ile dikkat çekmeye devam etmektedir. Başarılı iş adamı uyguladığı satış teknikleri ile birçok satış kökenli çalışanlara da ilham vermektedir.

Erhan Kahvecioğlu'nun Ticari Zekâsı

Erhan Kahvecioğlu ticari zekâsı ile dikkat çekmeye devam etmektedir. Başarılı iş adamı uyguladığı satış teknikleri ile birçok satış kökenli çalışanlara da ilham vermektedir. Yıllardır büyüyerek devam eden YENMAK bu kadar başarılı olmasında şüphesiz satış ekibinin başarılı uygulamalarının payı oldukça büyüktür. Bunun yanı sıra dünya çapında bir kalite yine dünya genelinde satılmaktadır. Bu kadar başarılı satış tekniklerinin uygulanması aynı zamanda bayilik ağına ve başarılı bayi çalışanlarına da borçludur.

Erhan Kahvecioğlu, bayileri ile iletişimini sağlam tutarak başarılarını arttırmayı hedeflemektedir. Bu nedenle firma sıklıkla bayi ziyaretleri düzenlemekte ve bayilerine ne kadar büyük bir ekibin parçası olduğunu hissettirmektedir. Bu ekip olma ruhu ve takım çalışması YENMAK satışlarını ve cirosunu oldukça arttırmaktadır. Erhan Kahvecioğlu bayi toplantılarında sıklıkla “Yenmak ailesinin önemli bir parçası olan bayilerimizle birlikte elde ettiğimiz sürekli büyümenin devamı için en önemli unsur olan karşılıklı iletişimi pekiştirme imkânı olan toplantıların aynı zamanda takım ruhunu pekiştirmek ve aidiyet duygusunu geliştirmek için son derece önemli olduğunu” bu cümleleri dile getirmektedir.

YENMAK gelişen teknolojinin ve yenilenen gücün markasını temsil etmektedir. Türkiye'nin gücüne güç veren lider bir kuruluş, otomotiv sektöründe dev bir isim haline gelmektedir. Sektörün öncü ve lider firması olan YENMAK beş kıtaya ihracat yapması ve yarım asrı aşan tecrübesiyle kalitesine kalite katarak büyümeye devam etmektedir. Anadolu'nun parlayan yıldızı kaliteli üretim ve özenli hizmet anlayışıyla sektörde birçok firmaya örnek olmaktadır.  YENMAK, 1965 yılında Kahvecioğlu ailesi tarafından küçük bir atölyede faaliyetlerine başlamıştır. Üretimine Kahvecioğlu ailesinin memleketi olan Konya'da başlayan ve yıllar içerisinde kendini sürekli olarak yenileyerek ve geliştirerek, yurtiçi ve yurtdışında bağımsız motor parça tedarikçisi olarak dünya çapındaki büyük tedarikçiler arasında yerini almıştır. YENMAK bugün KİT, piston, PİSTON PİMİ, SEGMAN ve SİLİNDİR MOTOR GÖMLEĞİ üretimi; CONTA, SUPAP ve MOTOR YATAĞI tedariğiyle adından söz ettiren bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.  Erhan Kahvecioğlu bu büyük markayı temsil ederken ailesinin soyadını ve ülkesinin bu gururunu dünya da daha çok ülkeye duyurmayı hedeflemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu