HGS İletişim

HGS iletişim hattına ait olan telefon numaralarını kullanıp Hızlı Geçiş Sisemi uygulamasına yönelik olarak aklınızdaki her çeşit soruya yanıt bulabilirsiniz.

HGS İletişim
HGS İletişim

HGS iletişim hattına ait olan telefon numaralarını kullanıp Hızlı Geçiş Sisemi uygulamasına yönelik olarak aklınızdaki her çeşit soruya yanıt bulabilirsiniz. Hızlı Geçiş Sistemi, Ulaştırma Bakanlığı, PTT Genel Müdürlüğü ve Karayolları Genel Müdürlüğü ortak çalışması sayesinde yürürlüğe koyulması sağlanan ve dünyada bir ilk olarak uygulanan bir elektronik uygulama sistemidir.

 

Bu uygulama bir ilk olup kullanılmaya başlandığı için kimi alt yapı sıkıntıları ile karşılaşılmış da olsa günümüze dek sürekli olarak revize edilerek motorlu araç sahiplerinin de tekliflerine göre neredeyse kusursuza yakın bir duruma gelmiştir. Kartlı Geçiş Sistemi’nin kullanıldığı zaman araçlar köprü ve otoyollardan geçiş yaptıkları aşamada etiket okuma noktalarından kartı okutarak geçmekte ve bu hal de büyük zaman kayıplarına neden olabiliyordu.

 

HGS kullanışlı ve hızlı bir uygulama olduğu için araçlar transit olarak Hızlı Geçiş Sistemi noktalarından geçiş yapabilmektedirler. Hızlı Geçiş Sistemi ile bağlı olarak kullanıcıların, istek, düşünce ve tekliflerini göz önünde bulundurmak için Hızlı Geçiş Sistemi iletişim hattı hayata geçirilmiştir. Ayrıca müşterilerin her çeşit soru ve sıkıntıları da öğrenilebilmektedir. Hızlı Geçiş Sistemi iletişim hattı telefon numaralarından bölümünde uzman kişilerle iletişim kurarak bilgi alışverişinde rahatlıkla bulunabileceksiniz. Hızlı Geçiş Sistemi iletişim telefon numarasına  7 gün 24 saat ne zaman isterseniz telefonlarda ulaşabilirsiniz. 

 

Yola çıkmadan önce HGS kartınıza HGS bakiye yükleme işlemleri online HGS yükleme, bankadan HGS yükle ve kredi kartı ile HGS yükleme seçenekleri ile istenildiği zaman HGS yükleme işlemlerini yaparak para yükleyin ve yolda bu sayede zorluk yaşamayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X