İslami Haberler Urfa63.net'te

İslami haberleri takip edebileceğiniz bir internet haber sitesi islam hakkında detaylı bilgi belge aktarımı urfa63.net'te

İslami Haberler Urfa63.net'te

 

Benim sorum pek çok şeyi içermektedir islami haberler içeren bir site varmıdır

Ben, çok kısa bir süre önce İslâm'a girdim. Başlangıçta gücüm yettiğince bütün namazları vaktinde kılmaya devam ediyordum. Bir kişi bana, Arapça konuşmam gerektiğini söyledi.

İslami haberler  Oysa ben Arapça bilmiyorum. İşin sonunda namaz kılmayı bıraktım. Ben, her gün Rabbimi defalarca düşünüyorum. İslâm'ın öğretilerine uyuyorum. Fakat ben, yanlış olduğunu bildiğim bazı şeyleri yapmaktan vazgeçemiyorum.

Allah'ın bana hidâyet verdiğinden beri hayatımı daha hayırlı olanla değiştirdim.Şimdi ben, uzun yıllar içinde bulunduğum durumdan çok daha mutlu bir haldeyim.

İslami haber Eskiden her gün sarhoş oluncaya kadar içki içerdim. Şimdi ben, kesinlikle içki içmiyorum. Yine ben, eskiden bütüm mallarımla kumar oynardım.Şimdi ben, tüm bunları yapmaktan tamamen vazgeçtim. Bu gibi şeyleri tekrar yapmak istediğimde bunun yanlış olduğunu, bir daha eski günlerime dönmek istemediğimi biliyorum ve bildiğim yollarla Allah'ın bana hidâyet vereceğinin bilincindeyim. Ben, günahı hissetmiyorum ama bunu niçin yapıyorum, onun bilincindeyim. Birlikte çalıştığım birçok müslümana bu konuyu sordum.

İslami haberler İnternet üzerinden tanıştığım bazı kimselere bana nasıl doğru namaz kılındığını öğretmelerini ve diğer dînî konularda bana yardımcı olmalarını istedim. Fakat Avustralyalı olmam ve benim müslümanlığımda samimi olduğumun bilincinde olmamalarından dolayı onlar tereddüt içindeydiler.

Sanırım ben iyi bir insan değilim.Fakat ben, daha önceki halimden daha iyi bir durumdayım. Allah'ın yardımı ve hidâyeti ile başarabileceğimi biliyorum. Önümde öğrenmem gereken daha pek çok şey var. Lütfen bana öğüt verir misiniz?

Tek başıma bu durumun üstesinden gelmeye çalışmam mı gerekir, yoksa başka müslümanlardan yardım istemeye devam mı edeyim? Bununla birlikte sanırım onlar bana yardım etmek istemiyorlar.

 

Ben bir konu hakkında bilgi almak istiyorum diyorsanız İslami haber sitenize sormanızda fayda olacaktır,

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!