Sigara Makinesi Servis Hizmeti

Elektronik bir cihaz olduğu için arıza yapma durumu her zaman söz konusu olacaktır. Bu nedenle sigara makinesi alırken bilinen bir yerden, garanti kapsamında almanız önemlidir.

Sigara Makinesi Servis Hizmeti
Sigara Makinesi Servis Hizmeti

Elektronik bir cihaz olduğu için arıza yapma durumu her zaman söz konusu olacaktır. Bu nedenle sigara makinesi alırken bilinen bir yerden, garanti kapsamında almanız önemlidir. Her zaman aynı teknik servis ile çalışmanız da önemlidir. Bu durum size, arızanın kısa sürede giderilmesi kolaylığını sağlar. Yoksa pek çok yer gezerek boş yere, vakit kaybetmek durumunda kalırsınız. Bir iş yeri için vakit kaybı, nakit kaybı demektir. Böyle can sıkıcı sorunlar yaşamamak için kaliteli, adı sanı bilenen bir teknik servisten sürekli hizmet almak ve profesyonel bir firmadan makineyi satın almak, yapılacak en doğru iştir. Yedek parça temini gerektiğinde de ciddi çalışan bir firmadan makineyi satın aldıysanız onlar size her konuda en iyi desteği sağlayacaktır.

Sigara Makinesi Nasıl Çalışır?

Sigara makineleri çeşitli oyunları barındıran, üretici firmaya göre biçimleri değişen bir cihazdır. İşleyişinin temel unsurlarını şöyle sıralamak mümkündür:

- Belirlenen miktarda para ya da para karşılığı jeton, para bölmesine atılır.

- Bundan sonra makinenin üzerinde yer alan butonlar aracılığıyla sayılar ayarlanır.

- Ayarlamanın sonrasında makine üzerindeki “başlat” butonuna basılır.

- Makinenin bir rakam üzerinde durması beklenmeye başlanır.   

- Makinenin üzerinde durduğu rakam, eğer sizin seçtiğiniz rakam ile aynı olursa bir paket sigara kazanmış olursunuz.

- Fakat makinenin seçtiği rakamı, siz bir defadan fazla seçip oynamış olursanız, bu kez oynadığınız sayı adedince sigara kazanmış olursunuz.

Sigara Makinesi Ayarları

Sigara makinesi istediğiniz gibi kazandırma oranlarını ayarlayabileceğiniz bir sistem içermektedir. Sigara makinesini güvenli bir firmadan aldıktan sonra firmanın size vermiş olduğu çip desteği ile makinenizin kazandırma oranını istediğiniz gibi ayarlıyorsunuz. Bu bilgiler firma tarafından size veriliyor zaten. Diyelim ki, kazanma oranını %50 yaptınız. Bu durumda oynayan kişi yarı yarıya kazanma olasılığıyla oynayacaktır. Ama kazanma oranını %10 gibi bir rakamda tutarsanız o zaman oynayan kişinin sigara kazanma olasılığı çok daha düşük olacaktır. Bu durum da sizin kazancınızı artırır.

Sigara makinelerinde çeşitli oyun biçimleri bulunmaktadır. Değişik sistemlerle düzenlenmiş oyunlar. 7’li makineler, 13’lü makineler, yani şansı arttıran makineler piyasada alıcıların beğenisine sunulmuş durumdadır. Burada 7’li ve 13’lü olarak belirtilen sayılar, makineye para ya da jeton atıldıktan sonra oynayan kişinin girdiği rakam bölmelerini ifade etmektedir.

Sigara makinelerinde istediğiniz oyun sayısı ve ücreti ayarlamalarını yapabilirsiniz. Yani,1 TL’ye 2 oyun, 2 TL’ye 5 oyun ve 5 TL’ye 15 oyun gibi sizin kriterlerinize uygun bonus ayarlamaları yapmanız olasıdır. Fakat şunu unutmayın, oyun sayısını ve oranı ne kadar fazla tutarsanız oynayanın kazanma oranı da o kadar artacaktır. İşyerinize sigara makinesi almak, kazancınızı artırmak istiyorsanız sitemizi www.turkobilisim.com ziyaret edebilir, sigara makinelerimizi ve kalitemizi inceleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X