Facebook’tan Video Nasıl İndirilir?

İnternette bulduğumuz videoları izledikten sonra aramaya çalıştığımızda çoğu zaman bulamayız. Google’a o videoyu tarif edersiniz sizi diğer video paylaşım sitelerine yönlendirir.

Facebook’tan Video Nasıl İndirilir?

Facebook videoları

 

İnternette bulduğumuz videoları izledikten sonra aramaya çalıştığımızda çoğu zaman bulamayız. Google’a o videoyu tarif edersiniz sizi diğer video paylaşım sitelerine yönlendirir. Aradığınız bu video diğer paylaşım sitelerinde olmayabilir. Özellikle Facebook’ta ilk kez paylaşılan videolar, canlı yayınlar ve kişilerin özel videoları bu gruba girmektedir. O anda videoyu indirmediğimize kendi kendimize kızarız. Genellikle videoyu indireceğini nasıl bilmeyenler indirmezler sonra da videoyu arar ve sonuç hüsrandır. Tabi bu Facebook gibi bir siteyse maalesef videolar tek tıkla indirilmiyor. Bu nedenle Facebook video indir  özellikle işi bilmeyen için çok zordur. Facebook’un gittikçe büyüyen arşivi artık bu işi bilmek gerektiğinin bir ispatı niteliğindedir. Peki bunu nasıl yapacağız? Bu yazımızda ona değindik.

 

Facebook video indirme

 

Bir işi yapmanın bir çok yolu olabilir. Fakat bu yolların kısa veya uzun biçiminde farklı şekilleri vardır. Her zaman işimizi halletmek için kısa yolu tercih etmek isteriz. Bazı siteler kısa yolu göstermek isterken sizi yanıltabilir. Bu gibi yanıltıcı siteler videoların ancak özel programla indirileceğinden bahseder. Sizi kendi sitesindeki veya anlaşmalı olduğu sitedeki programı indirmeniz gerektiğini, videoyu indirmek için başka bir yolun olmadığını söyleyerek kandırır. Bu siteler o programla anlaşmışlardır. Çoğunlukla kendi programlarıdır. Programı indirdiğiniz zaman demo versiyonu olduğunu görürsünüz. Yalnızca belirli bir dakikasına kadar videoyu indirir ve devamını indiremezsiniz. Bu nedenle boşa bir zaman kaybından başka bir şey değildir. Videonun devamını indirmek için üye olmanızı veya programın orijinal sürümünü satın almanız istenir.

 

Facebook video indir

 

Facebook video indir deyince benim aklıma www.videoindirici.com’dan başka bir site gelmiyor. Hem içinde her yerden veya bir yere tıkladığınızda çıkan reklamlar yok hem de sizi aldatan, oradan oraya sürükleyen diğer siteler gibi değil. Tamamen kolayca video indirmek için tasarlanmış harika bir site. Tasarımı oldukça kolay yapılmış herhangi bir kafa karışıklığı yaratmıyor.

 

Dikkat etmeniz gereken tabiki sadece bu değil. Çoğunlukla bu programlar kayıt olmanız için mail adresinizi istiyor. Mail adresinize spam mailler göndererek para kazanmaya çalışıyorlar. Tek sıkıntı bu olsa keşke. İndirdiğiniz programların içi virüslü olabilir. Çok uygun bir fiyat sunar veya banka bilgilerinizi  almak için programın bedava olduğunu söyler ve sizde bilgisayarınızdan ödeme yaparsınız. Bu sayede banka bilgileriniz ele geçirilebilir. Özellikle bu konuda dikkatli olmak zorundasınız. Bir video indirmek isterken onca zaman kaybı, mail hesapları, banka numara dolandırıcılığına hiç gerek yok.

 

Facebook videosu nasıl indirilir?

 

Size verdiğimi bu site sadece bir amaca hizmet etmek için tasarlanmıştır. O da kolayca videoyu indirmeniz. Yukarıda bahsettiğimiz diğer siteler gibi ne bir üyelik, ne banka hesabını girmeniz gerekmiyor. Facebook video indir işlemi için tek yapacağınız siteye girmek. Yukarıda sitenin üzerine tıklarsanız direk ulaşabilirsiniz. Facebook video linkinizi kopyalayıp ortadaki kutucuğu yapıştırdığınız zaman tüm işlem hallolmuş olacak işte tek yapmanız gerek bu kadar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu