Firmalar Tasarruf için Aromil Araç Takip Sistemleri Kullanıyor

Firmalar Tasarruf için Aromil Araç Takip Sistemleri Kullanıyor
Firmalar Tasarruf için Aromil Araç Takip Sistemleri Kullanıyor

Türkiye’deki firmalar araç takip sistemi kullanmaya başladıktan sonra tasarruf etmeye başladılar. Ticari araçlarda yıllık 3 milyar 900 bin TL lik tasarruf ve kamu sektöründe araçlarda 120 milyon TL lik tasarruf edilmesi mümkündür. Son zamanlarda artan maliyetler firmaları ister istemez tasarruf yapmaya itmiştir. Özellikle çok araçlı filo sahipleri iş verimliliğini arttırmak ve maliyetleri aşağı çekmek için araç takip sistemleri kullanmaya başlamışlardır.

Araç takip cihazı takılan araçta hangi hızla gittiğini, aracın hor kullanılıp kullanılmadığı, hangi konumda oldukları, rölantide ne kadar bekledikleri, günlük yapmış oldukları mesafeyi raporlayan firmalar ciddi tasarruflar sağlıyor.

Rent a car firmaları araç takip sisteminin yaygın olarak kullandığı sektörlerden birisidir. Araç kiralama takip sistemleri işlerinin bir parçası olmuş durumdadır. Araçlarını kiraya verdiği müşterileri sürekli takip etmek zorundalar. Tehdit gördükleri durumlarda araçlarını bloke edip motorun çalışmasını engelleyebilmeleri rent a car firmaları için vazgeçilmez bir unsurdur.

Motosiklet tutkunları da araç takip sistemleri kullanmaya başladılar. En çalınma riski ile karşı karşıya olan motosikletler araç takip sistemi sayesinde kontrol altındalar. Motosiklet takip sistemi kullanan müşterilerde kontak açılmadan araç götürülmeye başlandığında uyarı sistemi devreye giriyor ve anında haber veriyor.

Kaynak: http://www.aromil.com

 

 
 

araç takip araç takip sistemi araç takip cihazı takip cihazı takip sistemi filo takip
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X