Kredi Kartı İle Kontör Yükleme

Bazen bir sohbetin en güzel yerinde, veya bir mesajlaşmanın en can alıcı noktasında kontörünüz bitiverir. Tabi bunlar iyi durumlar.

Kredi Kartı İle Kontör Yükleme

Bazen bir sohbetin en güzel yerinde, veya bir mesajlaşmanın en can alıcı noktasında kontörünüz bitiverir. Tabi bunlar iyi durumlar. Bazen yetersiz bakiyeler sizi çok zor durumda bırakabiliyor. İşte bu gibi durumlarla tekrar karşılaşmamak ve karşılaştığınız da kısa bir süre de yükleme yaparak içeresinde bulunduğunuz durumu düzeltmeyi sağlayabilirsiniz.

Herkesin ortak problemi haline gelen kontör bitme durumunda yapmanız gerekenler çok basittir. Size en yakın market, operatör şubeleri ve bankamatiklerle telefonunuza bakiye yükleyebilirsiniz. En basit yöntem olan kredi kartı ile kontör yükleme yapmak sadece birkaç adımdan oluşmaktadır. Öncelikle yükleme yapmak için yükleme yapacağınız operatörü arama motorunda türkcell tl yükleme gibi şekilde aratarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Aramadan sonra zaten direkt olarak yükleme sayfası açılacaktır. Açılan sayfadan gereken bilgileri girerek çok kısa zamanda yükleme yapabileceksiniz. Her operatörün internet sayfasında yükleme seçenekleri bulunmaktadır. En kolay ve kısa yöntemlerden biri internetten yükleme olduğu gibi kredi veya bankamatik kartlarınızla bankamatikten de yükleme yapabilirsiniz. Bu işlemde ise kartınızı bankamatiğe yerleştirdikten sonra ana menüden yükleme seçeneklerini seçersiniz. Daha sonra aktarılacağınız sayfadan operatör ve numarayı girdikten sonra miktarı seçimine gelirsiniz. Sadece size belirlenen miktarlardan seçebilirsiniz. Miktar da seçildikten sonra işleminiz onaylanmış olur. Yüklemek yapmak istediğiniz kredi kartı veya bankamatik kartı sizin olma gibi bir zorunluluğu yoktur. Bir arkadaşınızın veya akrabanızın kredi kartından da yükleme yapabilir, faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Bu gibi işlemler tek seferlik işlem olup kart sahibinin veya telefon kullanıcısının isteği ve onayı olmadan yenilenmeyecektir.

Kredi kartınızla internet bankamatik gibi seçeneklerle kolayca kontör yükleyebilirsiniz. Eğer isterseniz mobil operatör şubelerinden de kredi kartınızla yükleme yapabilir veya fatura ödeyebilirsiniz. En çok kullanılan ve en basit yöntemlerden biri ise operatör müşteri temsilcisiyle yapılan yüklemelerdir. Bu yüklemelerde kullanmakta olduğunuz operatör numarasını aramanız ve sizi yönlendiren bant kaydıyla dakikalar içerisin de istediğin miktar da kontör yükleyebilir, paket veya tarifenizi yenileyebilirsiniz. Mobil telefon kullananların en büyük problemlerinden olan bakiye problemlerini ortadan kaldırmak için bir çok fırsat sunmaya devam eden operatör firmaları bu problemi ortadan kaldırmış durumdadır. Siz nerede olursanız olun görüşmelerinize ve işlemlerinize devam edin. En kolay yapılan yüklemeler ile artık cep telefonu kullanmak daha büyük zevk sunmaktadır. Kredi kartı ile fatura ödeme işlemlerinizi ise bankanızdan, operatör şubelerinden yapabilirsiniz. Kontör yüklemesi yapan marketlerden fatura ödeme işlemi yapılmamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar