Google Play Uygulama Mağazası ile Binlerce Uygulamaya Erişin

İnternet üzerinde birçok uygulama indirme mağazası vardır. Fakat sizlere bunların temelini oluşturan uygulamaların ilk eklendiği ve sergilendiği mağazadan bahsetmek istiyorum.

Google Play Uygulama Mağazası ile Binlerce Uygulamaya Erişin
Google Play Uygulama Mağazası ile Binlerce Uygulamaya Erişin

Google Play Uygulama Mağazası ile Binlerce Uygulamaya Erişin

İnternet üzerinde birçok uygulama indirme mağazası vardır. Fakat sizlere bunların temelini oluşturan uygulamaların ilk eklendiği ve sergilendiği mağazadan bahsetmek istiyorum. Google Play android işletim sistemini kullanan kullanıcıların ihtiyaçlarına ve zevklerine göre uygulamalara ulaşabilmeleri için hazırlanmış bir uygulama mağazasıdır. Google Play indirmek gayet basit bir işlemdir internet ortamında birçok web sitesinde bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Google Play nasıl kullanılır?

Google Play uygulamasını android cihazınıza indirdikten sonra yeni bir google hesabı açarak yada mevcut google hesabınızla giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum işlemi bu kadar süren uygulama daha sonra cihazınızın menü kısmında market uygulamasını göreceksiniz buna tıklayarak Play Store’a giriş yapmış bulunmaktasınız. Play Store’da yan tarafta belirtilen kategorilere göre isterseniz e book ya da isterseniz kategorilere göre bölünmüş milyonlarca uygulamadan istediğinizi seçip indirebilirsiniz.

Google Play üzerinden ücretli uygulamaları nasıl alabilirim?

Mağazada bulunan ücretli uygulamaları almak için tek yapmanız gereken kredi kartı bilgilerinizi sisteme bir kere kayıt etmektir. Ücretli bir uygulamanın üzerine gelip satın al sekmesine tıkladıktan sonra uygulama sizden hesap bilgilerinizi yada Paypal hesabınızla bağlanarak ödeme işlemini gerçekleştirmenizi isteyecektir. Gerekli işlemi yaptıktan sonra uygulamayı satın almış olacaksınız. Hesap bilgilerinizi mağaza üzerinde şifreleyen Google şirketi herhangi bir şekilde hesabınızın kötü kullanıcıların eline geçmesine engel olmaktadır bu nedenle güvenlik konusunda aklınızda soru işareti kalmasın çünkü en internet ortamında Google’dan daha güvenli bir sistem bulmanız imkansızdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X