En Kaliteli Ütü Modelleri Uygun Fiyatlarla Burada

Elbiselerinizin ütülenmesi dert olmaktan çıkıyor. En kaliteli ve son teknoloji ütü modellerini, beyazesyam.com sitesinde bulabilirsiniz.

En Kaliteli Ütü Modelleri Uygun Fiyatlarla Burada
En Kaliteli Ütü Modelleri Uygun Fiyatlarla Burada

Birçok fonksiyonu bir arada bulabileceğiniz ütü modelleri ile elbiselerinizi zaman almadan ve yorulmadan ütüleyebilirsiniz. Buhar gücü ve su alma kapasitesi yüksek olan ütü ürünlerini, uygun taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Ütü Seçimi Yaparken…

Evlerimizin vazgeçilmez eşyalarından bir tanesi olan ütü seçiminde dikkat edilmesi gereken şeyler var. Bunlardan bir tanesi ütünün su haznesidir. Su alma haznesinin 0,38 lt civarında olması idealdir. Böylelikle elbiselerinizi ütülerken daha fazla buhar ve sıcak su elde etmiş olursunuz.

Yeni çıkan modellerde eskilere göre birçok özellik var. Bu özellikler, ütü yapmanızı kolaylaştıracak niteliklere sahip. Eski modellerde buhar püskürtme özelliği ya da sıcak su püskürtme özelliği yoktu. Yeni modellerde ise bu özelliklerin varlığının yanı sıra, 50 g/min buhar gücüne sahip özellikler yer alıyor. Musluk suları kireçli olduğu için birçok ev eşyasında sorunlara yol açıyordu. Aynı durum ütü modelleri için de geçerli. Ancak yeni modellerde bu duruma da bir çözüm bulundu. Kireçten arındıran iyon tipi değiştiriciler sayesinde artık musluk sularındaki kireç sorun olmaktan çıkıyor.

Güvenlik aldığınız tüm ürünlerde önemli bir kavram. Son zamanlarda tüm ev eşyalarında güvenliğe yönelik geliştirmeler yapılıyor. Aynı durum ütü ürünleri için de geçerli. Evlerde ütü modellerinden kaynaklanan yangınlar bir zamanlar oldukça fazlaydı. Artık eşyanızı elektrik prizinde unutsanız bile sorun değil. Herhangi bir işlem yapılmadığı takdirde kendi kendine kapanan modeller sayesinde, istenmeyen sonuçlardan kurtulabilirsiniz.

Son zamanlarda yeni üretilen modellerin tabanlarında seramik taban özelliği var. Bu özellik sayesinde yüksek sıcaklıklarda bile elbiseleriniz yanmasını önleyebiliyorsunuz. Ayrıca seramik tabana sahip olan ürünler, elbiselerin üzerinde rahatlıkla kayabiliyor. Böylelikle kolay bir şekilde ütü yapabiliyorsunuz. Seramik tabanların bir diğer özelliği de ısıyı mükemmel bir şekilde iletebilmeleri. Ayrıca teflon tabanlar ve çelik tabanlı ürünlerde satışa sunulan modeller arasında yer alıyor. Çelik tabanlar ısıyı eşit ve etkili bir şekilde dağıtabiliyor. Teflon tabanlar ise yanmayı önleyen bir diğer malzeme çeşidi.

Yeni teknoloji ve avantajlı özelliklere sahip ütü modellerini beyaz eşyam sitesinde bulabilirsiniz. Yeni modeller ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye, http://www.beyazesyam.com/Utu-fiyatlari sitesinden ulaşabilirsiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X