En Trend Bayan Gümüş Yüzük Modelleri

Erkek ve bayanların sıklıkla tercih ettiği gümüş yüzük aksesuarı yeni sezonda da farklı modelleri ve tasarımlarıyla göz almaya devam ediyor.

En Trend Bayan Gümüş Yüzük Modelleri
En Trend Bayan Gümüş Yüzük Modelleri

 Günlük hayatımızda ve özel günlerde kıyafetlerimizin tamamlayıcısı olan takı aksesuarları göz kamaştırıcı özelliğe sahip olduğu gibi tasarımlarıylada dikkat çekmeyi başarıyor. Bayanlar için tek taş, erkekler için ise özel taşlı gümüş yüzükler bu sezonun en trend modelleri arasında barınmaktadır. Sizlerde trend gümüş yüzük modellerini incelemek istiyorsanız Takıhan'ı ziyaret edebilirsiniz. En Trend Bayan Gümüş Yüzük Modelleri Geçen sezonun bayan gümüş yüzükleri günümüz trendine göre daha küçük taşlı modellerden oluşmaktadır. Yeni sezonda ise daha büyük ve göz alıcı taşlı tasarımlar ile bayan gümüş yüzük modelleri günümüzün trend listesine girmeyi başarmıştır. Ayrıca evlenecek çiftlerin bağlılığını sembolleyen gümüş alyans modelleri de yeni sezonun trendleri arasında yer almaktadır.

ekran-resmi-2016-09-30-10-49-43

 

Gümüş Takı Seçiminde Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar Gümüş takının günümüzde çok sık tercih edilmesi sebebiyle piyasada bir çok imitasyon örneği bulunmaktadır. Gerçek gümüş ile imitasyon ürünlerini birbirinden ayırt etmek uzmanlık işi olsada bir kaç ipucu ile sizlerinde ayırt etmeniz mümkün.

  • Gümüşün kendine ait mavimsi gri bir rengi vardır, bu rengi ayırt etmek her ne kadar uzmanlık işi olsa da sizlerde bu durumu inceleyerek ayırt edebilirsiniz.
  • Gümüş ürünleri ülkemizde 800, 900 ve 925 ayar olarak üretilmektedir. Patent numarasına ve 925 ayar damgasına dikkat ederek ürünleri almanızı tavsiye ediyoruz.
  • Gümüş maddesinin doğası gereği kararabilme özelliği bulunmaktadır. İmitasyon ürünlerde ise bu durum değişiklik göstersede genel olarak kararma yapmazlar. Gümüş yüzük ürünlerinin orjinal olup olmadığınıda bu ayrıntıdan ayırt edebilmeniz mümkün.

Takı ve Tesbih Ürünlerinin Kaliteli Adresi : Takıhan Gümüş yüzük, gümüş kolye, gümüş alyans, kehribar ve oltu tesbih ürün çeşitleriyle e-Ticaret ve şube üzerinden hizmet veren Takıhan sektöründe elde ettiği başarılar ile lider firmalar arasında yer almaktadır. Hediyelik gümüş ürünleri ve takı aksesuarları için Takıhan firmasını sizlere önermekteyiz. Daha detaylı bilgi için : http://www.takihan.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X