Yeni Nesil Bu Oyuna Bayılıyor : Agario

Digital platformda popülerliğini giderek arttıran tarayıcı oyunları arasında agario serüvenin katılmaya ne dersiniz. Dünyayı saran popülerliğiyle milyonları aşan oyun severin buluştuğu agario oyunu eğlencenin dozunu maksimum düzeyde yaşamanıza imkan tanıyor.

Yeni Nesil Bu Oyuna Bayılıyor : Agario
Yeni Nesil Bu Oyuna Bayılıyor : Agario admin

Digital platformda popülerliğini giderek arttıran tarayıcı oyunları arasında agario serüvenin katılmaya ne dersiniz. Dünyayı saran popülerliğiyle milyonları aşan oyun severin buluştuğu agario oyunu eğlencenin dozunu maksimum düzeyde yaşamanıza imkan tanıyor.

Kıvrak zekanızla liderliğe yükseleceğiniz ve rakiplerinizi açık ara geride bırakacağınız oyunun çeşitli mod seçenekleri eğlence dünyasına hızlı bir giriş yapmanıza imkan tanıyor. Agario oyununu ister arkadaşlarınızla isterseniz de tek başınıza oynayabileceğiniz oyunun özellikleri de oyun sırasında zamanın nasıl geçtiğini unutturacak türden. Sohbet imkanı ile oynarken tanışma fırsatı bulacağınız oyun kullanıcıları ile sıkı bir dostluğun temellerini atabileceğiniz gibi chat gizle özelliğiyle ekranda hiçbir engele takılmadan oyunun macerasına keyifle kendinizi kaptırabilirsiniz.

Türk oyun geliştiricileriyle yeni modların keşfedildiği oyunda son derece mükemmelliği yakalamış hızlı ve güvenilir oyun etkinliklerinde zaman kaybetmenize ve dikkatinizi dağıtmanıza engel olacak reklamlar da bulunmuyor. Ayrıca görselin kalitesiyle renkli grafiklerin göz alıcı etkisi oyuna odaklanmanıza hız kazandırıyor.

Agario oyunu web değil Android işletim sistemli cep telefonlarınıza da indirerek oynayabileceğiniz oyunun en keyifli olanı bilgisayarla oynanan olacaktır. Mouse deki özelliklerin yanında klavye üzerindeki tuşların oyunda işlevselliği rakiplerinizi yenmenin en heyecanlı yanlarını oyun severlere gösterecek.

Digital platformda tarayıcı oyunlarının en yeni ve en popüler olanı agario pvp temel fonksiyonlarının dışında seçtiğiniz modlara özel alternatif özelliklerle maceraya atılmanıza imkan tanıyor. Oyunu oynamak, büyümek, zirveye ulaşmak kadar rakiplerinizi yenmenin yanında puan toplamanın da bir ritüel olarak kendini gösterdiği oyunda kullanıcı adınıza özel hayal dünyanızda takma isimle anılmanızı sağlayabilirsiniz.

Küçük bir yuvarlak tanesi olarak giriş yapacağınız oyunda karşınıza çıkan yararlı yemlerle beslenerek büyüyeceksiniz. Aynı zamanda karşınıza çıkan rakiplerle de mücadele edeceğiniz oyun serüveninde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Kullanıcı profilinizde sizden daha zayıf ve daha güçsüz rakiplerinizi yem olarak da kullanarak rakip karakterlerin hızlıca tükenmesini sağlayabilir ve büyüyerek zirveye doğru yol alabilirsiniz. Stratejilerle kendinizi geliştireceğiniz oyunun agario private ve agario private server gibi özel serverları da bulunmaktadır. İnternette hoş vakit geçireceğiniz popüler oyun agario bildiğiniz tüm oyunları geride bırakmanızı sağlıyor. Site Adresi http://agarioplay.com/ siz de deneyebilirsiniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X