DÜĞÜN DAVETİYELERİ KONUSUNDA ŞIMARIK OLUN…

Özel günlerinizin en önemli kurtarıcılarından biri olarak biz Aleyna davetiye firmasını seçtiğiniz için öncelikle hepinize çok teşekkür ediyoruz.

DÜĞÜN DAVETİYELERİ KONUSUNDA ŞIMARIK OLUN…
DÜĞÜN DAVETİYELERİ KONUSUNDA ŞIMARIK OLUN… admin

Özel günlerinizin en önemli kurtarıcılarından biri olarak biz Aleyna davetiye firmasını seçtiğiniz için öncelikle hepinize çok teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki düğün ya da nişan gibi organizasyonlar her zaman özen ister ve de şıklık ister bunun gibi daha aklınıza gelebilecek bir çok törenden bahsedebiliriz ancak hepsinde de ortak bir noktanız vardır o da davetiyedir. Davetiyeniz ne kadar gösterişli ya da sade ama güzelse o kadar beğeni kazanacaktır. Aleyna davetiye olarak bizde sizin bu özel anınızın bilincinde olduğumuz için en iyi modellerimizi sizin beğeninize sunuyoruz. Davetiye denildiği zaman aklınıza sade tasarlanmış basit kartlar gelebilir ancak www.aleynadavetiye.com farkıyla tasarımın gücünü ve özelini de göreceksiniz.

Firma olarak amacımız sizin bu özel gününüzde farkınızı da yansıtıyor olabilmenizi sağlamaktır ve referanslarımızdan da göreceğiniz gibi bunu bir çok kez başarmışızdır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve bize erişilebilirliğini kolaylaştırmak adına www.aleynadavetiye.com adresinden online satışlarımızı da uzun süreden beridir devam ettiriyoruz. Aynı zaman da bizlere davetiyeler hakkında dilediğiniz soruyu da iletişime geçerek sorabilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki sizin özel töreniniz için biz sizden daha çok heyecanlanıyoruz bu heyecanımız bizim her işimizde katlanarak çoğalır ve bunu da tasarımlarımıza en güzel şekilde yansıtırız.

Düğünler ve nişanlar bizim kültürümüzde çok eskiden gelen bir gelenektir bu nedenle de özeldir. Bu nedenle de yalnızca size olan bu davetiyelerimiz sayesinde dilediğiniz her misafirinize gönderebilirsiniz. Unutmamalısınız ki misafiriniz davetiyenizi gördüğü andan itibaren sizi konuşturacak ve tören gününe kadar asla sizi unutturmayacak. Örneğin bir kına geceniz olacak ve kına gecesi her ilçe için ayrı bir konsept içerir işte biz bu noktada sizin belirtmiş olduğunuz konseptiniz doğrultusunda da bir davetiye hazırlama tasarlama olanağına sahibiz. www.aleynadavetiye.com adresine girerek sizin için tasarlamış olduğumuz ürünlerimizi kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz.  Sitemiz içerisinde davetiyelerimiz ve uygun fiyatlarımız listelenmiştir. Ayrıca en önemli noktamız hangi şehirde olursanız olun size gönderebildiğimiz gibi Türkiye’den Avrupa’ ya davetiye gönderimimiz de mevcuttur.

Tek yapmanız gereken şey bizlere ister sitemiz üzerinden canlı destek hizmetimizle isterseniz de aşağıda belirtmiş olduğumuz telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X