Burç Uyumu ve Yükselen Burç

Burç uyumu kolaylıkla anlaşılabileceği gibi iki burcun birbirleriyle olan uyumunu belirten özelikle aşk hayatında iki burcun ne kadar yakın ilişkiler içerisinde olabileceğini belirleyen bir durumdur.

Burç Uyumu ve Yükselen Burç
Burç Uyumu ve Yükselen Burç

Burç uyumu kolaylıkla anlaşılabileceği gibi iki burcun birbirleriyle olan uyumunu belirten özelikle aşk hayatında iki burcun ne kadar yakın ilişkiler içerisinde olabileceğini belirleyen bir durumdur. 12 adet burç bulunur ve bu burçların her biri çok farklı karakterlere, yaşam biçimlerin sahiptir. Hal böyle olunca iki farklı burcun, burç uyumu öğrenmesi de neredeyse farz olmaktadır. İş yaşamında, aşk hayatınızda ya da arkadaşlık ilişkilerinizde burç uyumu takip edebilir ve o kişiyle ne kadar yakın ilişkiler içerisinde olabileceğinizi belirleyebilirsiniz. Bu uyumu kişilerin aşk hayatları için son derece önemli olmaktadır. Burç uyumu yapılırken iki burç artı ve eksi yönleriyle ciddi derecede kıyaslanır. Özgülüğüne düşkün bir burcun kıskanç bir burçla olmak istememesi çok normaldir.

Yükselen burç ise ayın hareketine göre belirlenmektedir. İnsanların sizi dışarıdan nasıl gördüğü ya da kısacası dışarıya nasıl bir izlenim verdiğiniz olarak anlatılabilmektedir. Yükselen burcunuzun belirlenmesi için yapmanız gerekenler doğu gününüzü ve doğduğunuz tarihi yazanız olacaktır. Bu şekilde ayın o anki hareketleri belirlenir ve sizin yükselen burç kişiliğiniz oluşur. Kişi elbette Zodyak burcu ve yükselen burcuyla orantılı olarak bir hayat yaşamaktadır. Karakteri ikisinden de etkilenmektedir. Dışarıdan nasıl göründüğünü bilmek bazı kişiler için çok önemlidir. Bu sebepten ötürü yükselen burçlarını hesaplama yoluna gitmektedirler. Gerçekten de yükselen burç bazı kişiler için bu yüzden son derece önemli olarak dikkat çeker. Bu konularda daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan soruları cevaplamak için burçlar www.burclar.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X