2016 Yeni Oyunlar ve Agario Oyunu Nedir Nasıl Oynanır?

Bu yılın en çok tercih edilen oyunlarından biri olan agario, internet üzerinden oynanan bir oyundur. İnternet üzerinden oynanan bu oyun, alışkanlık oluşturmaktadır.

2016 Yeni Oyunlar ve Agario Oyunu Nedir Nasıl Oynanır?
2016 Yeni Oyunlar ve Agario Oyunu Nedir Nasıl Oynanır? admin

Etkili Ve Sürükleyici Bir Oyuna Hazır Olun

Bu yılın en çok tercih edilen oyunlarından biri olan agario, internet üzerinden oynanan bir oyundur. İnternet üzerinden oynanan bu oyun, alışkanlık oluşturmaktadır. Yeni bir alışkanlık olan agario, mücadele ruhu ile son derece sürükleyici. Yakalamanın ve kaçmanın heyecanının sunan agar io, internet üzerinden oynayabileceğiniz zararsız bir oyun. Eğlenceli ve etkileyici yapısı ile agar.io, milyonlarca genci kendisine bağlamış durumda.

 Oyuna Nasıl Başlarız?

Oyuna başlamak için agario private server adreslerine girmeniz gerekir. İnternet üzerinden oyun oynamaya yardımcı olan agario pvp adresleri, binlerce genci bir araya getirerek, yarıştırıyor. Bu adreslere girdiğiniz zaman öncelikle takma bir isim belirtiyorsunuz. Takma isim yani 'nick' inizi belirttikten sonra, ardık agario oyununun heyecanına dahil oluyorsunuz. Bu heyecan ile birlikte, müthiş bir yarışa başlıyorsunuz.

Oyuna Dahil Olma Ve Oyunun Oynanışı

Oyuna Agario Oyna server adreslerinden dahil olacağımızı belirtmiştir. Oyuna dahil olduktan sonra, karşınıza agario oyunu çıkar. İlk bakışta basit grafiklerle pek ilgi çekici olmayabilir. Grafik ve ses efekti olarak basit olan bu oyuna başladığınız zaman, öncelikle küçük daire şeklinde bir hücre oluyorsunuz.

Diğer hücrelerle mücadele başlıyorsunuz. Diğer hücreleri yutmak için çaba harcıyorsunuz. Kendinizden küçük hücreleri yutmaya çalışırken, kendinizden büyük hücrelere yem olmamaya gayret ediyorsunuz. Bu bağlamda en büyük olmak için mücadele ediyorsunuz. Zevkli ve eğlenceli bir oyun olan agario oyunu ile aradığınız heyecanı yakalayabilirsiniz.

Oyunu oynarken en çok kullanılan araç faredir. Fare ile hızı ve yönü belirliyorsunuz. Hız ve yön, bu oyunda son derece önemlidir. Yakalamak ve kaçmak için fareyi çok iyi kullanmalısınız. Rakipleriniz sürekli peşinizde olacak. Tabi siz de kendinizden küçük hücrelerin peşinde olacaksınız. Bu şekilde heyecanlı ve etkileyici bir mücadele oluşacaktır.

Oyun içerisinde X tuşu, rakipleriniz için tuzaklama etkisi oluşturacak. Böylece X tuşu ile mücadeleniz artacak. W tuşu ise, çok büyüdüğünüzde hızınızı artırmak için takım arkadaşlarına parça atmak için kullanabilirsiniz. Ancak, rakiplere kaptırmamaya dikkat edin. Ara çubuğu yani klavyedeki uzun tuş ile bütünleme işlemini gerçekleştirirsiniz. Bütün bu özellikler agario pvp modunda da geçerli. Aynı heyecanı agario pvp modunda da yaşayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X