Baba Mirası Sinema Çekimi İzle

Gün geçmiyor ki yeni bir komedi filmiyle karşılaşmayalım. Evde tek başınıza bütün gün bilgisayar başında sıkıldığınızı düşünürsek, Türk komedisinin bir ürünü olan Baba Mirası Sinema Çekimi izleyerek vaktinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Baba Mirası Sinema Çekimi İzle
Baba Mirası Sinema Çekimi İzle admin

Birçok tanıdık isim ve yüzle karşılaşacağınız film internet ortamına da düşmüş bulunmakta Baba Mirası sinema çekimi izle seçeneği ile filmi izleme şansınız bulunmaktadır.

Sinemaya giderek vakit kaybetmek istemeyenler için evinde koltuğunda keyifli bir şekilde film izlemek isteyenler için bu komedi birebir! Yerli film yapımı olan Baba Mirası, 2016 yılında vizyona giren filmlerdendir.

Baba Mirası Sinema Çekimi İzle Konusu

Baba Mirası Sinema Çekimi izlede bir klasikle karşı karşıyayız. Anadolu’nun bağrından kopmuş insanların hikayeleştirilmesi karşımıza çıkıyor. Bu insanların trajikomik hallerini anlatan film, Komedi türündedir. Oyuncu kadrosunun da yine şen şakrak oyunculardan oluşması filme samimi bir hava katıyor. Annelerinin küçük yaşta vefat etmesi yüzünden 3 kardeşin maddi durumlarının olmaması sebebiyle yetiştirme yurdunda büyümüş olmaları filmin ilk ipuçlarını taşıyor.

Kardeşlerden her biri hayatın getirdiği şartlarla birlikte kendilerini farklı mesleklerin içinde buluyorlar. Kardeşlerden biri müzisyen, biri turizmci biri de dermatolok oluyor. Babalarının vefatıyla köye gelen kardeşler, vasiyet üzerine babalarının mirasını edinebilmek için bir süre köyde kalma kararı alırlar. Mirası haketmek için kardeşlerin köyde bir süre yaşayıp geçimlerini burada sağlaması gerekmektedir. Köy yaşamı içine adapte olmaya çalışan kardeşler, kendinilerini komik olayların içerisinde bulmaktan alıkoyamazlar. Sadece komediyle de karşılaşmıyorsunuz filmde, ayrıca dram serpilmiş film, köy geleneklerini, unutulmuş değerleri, gelenek ve görenekleri de konu alıyor. Aile bağlarına değinilmesi de es geçilmiyor.

Beyaz perdeye yansıyan bu samimi hikayenin yönetmenliğiniyse Sefa Özçelik yapıyor. Hikayenin (senaryo) yazarı ise Furat Emir’dir. Filmin oyuncu kadrosu şu şekildedir; Yakup Yavru, Mehmet Emin Eren, Mansur Ark gibi oyuncular yer almaktadır. Sizde gününüze biraz renk katmak istiyorsanız Baba Mirası İzle ile bunu sağlayabilirsiniz. Baba Mirası İzle sitedeki seçenekler ile izlenebilir. Kaliteli görüntü seçenekleriyle de göz zevkiniz bozulmadan filminizi izleyebilirsiniz. Alternatifler arasından istediğinizi seçerek kahkahalar eşliğinde film keyfini dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X