Yaşlı Görünme Devri Sona Eriyor

Yaşlı Görünme Devri Sona Eriyor

Yaşlılık her insanın adını duyduğunda irkilmesine neden olan bir terimdir. Kimse yaşlanıp çirkinleşmek istemez. Eskiden insanlar yaşlandıktan sonra ellerinden hiçbir şey gelmezdi. İster padişah olsunlar yaşlandıkları zaman tüm heybetleri ve yüz hatları çökerdi. Günümüzde ise yaşlılık belirtilerini yok etmede kullanılan birçok yöntem bulunmaktadır.

Özellikle vücudun çeşitli yerlerinde meydana gelen yaşlılığa bağlı kırışıklıklar ve cilt bozuklukları için Liposuction yöntemi uygulanmaktadır. Bu yöntem sayesinde ölü hücreler tekrar hayat kazanmakta ve yüzdeki solgun hava yerini capcanlı bir ifadeye bırakmaktadır.

Bu tür bir değişimi tabi ki her insan arzular ve liposuctiona olan talep de her geçen gün çok ciddi miktarlarda artış göstermektedir. Bayanlarda Yüz Gençleştirme merakı erkeklere nazaran biraz daha fazladır. Son yıllarda bayanlar tarafından estetik cerrahisinde en çok tercih edilen iki tür meme dikleştirme ve yüz gençleştirmedir.

Daha genç kıvrımlara sahip olmak ve aynı zamanda cerrahi bir operasyona maruz kalmamak isteyenler için Lazer Lipoliz yöntemi geliştirilmiştir. Tedavi süreci boyunca uygulanacak seanslar ile birlikte ağrı sızı çekmeden gençleşmek mümkün.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu