Telefon Casus Programı Paket Fiyatları

Telefon Casus Programı Paket Fiyatları

Parent Control casus yazılım, hedef belirlediğiniz cep telefonlarındaki bilgileri alabilmenizi sağlayan bir programdır. Casus yazılım sayesinde, hedef kişinin merak ettiğiniz tüm bilgilerine ulaşılabilmektedir. Sisteme olan gereksiniminize göre süreyi kullanıcı taraf belirlemektedir. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık paketler bulunmakta olup kullanıcı isteğine göre süreyi arttırabilir. Parent Control casus yazılım, kullanım süresine göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Ürünler garanti kapsamındadır. Lisanslı olarak piyasada bulunmaktadır. Zaman zaman, kampanya fiyatları olabilmektedir ve özel avantaj paketleri bulunmaktadır. Parent Control casus yazılımın en büyük amacı yarar sağlamaktır. Bu yüzden asıl hedef,  ailelere yardımcı olarak, çocukları olası teknolojik ve bireysel tehlikelere karşı korumak, hasta ve yaşlı bireyleri bakımından sorumlu kişiler ile kontrol altında tutmak, iş yerlerinde verimi ve istikrarı arttırmak, eşlerin güven konusuna yardımcı olmak gibi hususlardır.

htc-casus-telefon

   

Casus programı Türkçe olarak hizmet vermektedir. Bu bakımdan kurulum aşaması ve daha sonrası için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. 365 gün kesintisiz iletişim imkânı sayesinde, paketi kullanan kimseler, problemlerini ve sorularını yetkililerle çözebilmektedirler. Casus yazılımın sunduğu özellikler; rehbere ulaşabilme, mesajları okuyabilme, ziyaret edilen internet sayfalarını görebilme, kişinin o anda nerede olduğuna ulaşabilme gibi özelliklerdir. Birçok ebeveyn, çocuklarını bu şekilde kontrol altına almaktadır.  Hedef kişinin görüşmesini istemediğiniz kişileri engelleyebilmekte olup, konuşmalardan haberdar olmakta özelliklere dahildir. Ayrıca telefon dinleme ve ortam dinleme gibi özelliklerde vardır.

general-mobile-casus-telefon

 

   Parent Control casus yazılımı, sunduğu çeşitli paketler ve paket fiyatları ile %100 gizlilik ve güvenlik hizmetini garantilemekte. Hedef belirlenen telefondaki bilgiler kullanıcı telefona aktarılmak olup bu süreçte hedef telefona herhangi bir durum belirtilmemektedir. 1, 3, 6 ve 12 gibi çeşitli ay seçenekleri ve kullanım süresine göre belirlenen fiyatları ile Parent Control casus yazılımları, indirimli fiyat avantajları sunmaktadır. Parent Control casus yazılımın internet sitesine göre fırsat avantajları dahilinde; 1 aylık paket 199, 3 aylık paket 399, 6 aylık paket 599, 12 aylık paket ise 799 TL dir. Kullanımını merak edenler için ise, 2 günlük ücretsiz bir hizmet verilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!