Sanal Ofis Avantajları Nelerdir?

Sanal Ofis Avantajları Nelerdir?

Sanal ofis sistemleri özellikle küçük ölçekli işletmeler için ciddi maliyet avantajı sağlayan seçenekler olarak karşımıza çıkmaktadır. Sanal ofis avantajları nelerdir diye düşünüyorsanız ilk sıraya düşük maliyet yapısını koymanız gerekmektedir. Zira küçük işletmeleri en çok zorlayan gider kalemleri arasında sabit giderleri saymak mümkündür. Büyük bir ofis kirasının ve çalışan personellerin giderinin gelirlerden fazla olması durumunda işleriniz giderek daha sıkıntılı bir sürecin içine girebilir. Sabit bir kira ödemeden işlerinizi istediğiniz gibi sürdürebiliyor olmak sizi rahatlatacak ve tüm performansınızı işinize aktarmanızı sağlayacaktır. Evden çalışan bir firmaysanız güvenlik sebebiyle iş yazışmalarınızda sanal ofis adresinizi girerek avantaj sağlayabilirsiniz. Müşterinizle veya altınızda çalışan personeller ile yüz yüze görüşmeler yapmanız gereken durumlarda sanal ofis imkânlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik görüşme öncesinde istediğiniz hizmetler sizin için hazır edilecektir.

Sadece kullandığınız zamanlar ve istediğiniz hizmetler için para ödüyor olmak sizi de rahatlatacak ekonomik bir gelişmedir. Ekonomik ve ideal seçenekler ile

• Saygın bir adrese,

• Asistanlık hizmetine,

• Kargo takibine,

• Size özel telefon numarasına sahip olabilir ve gerçekleştireceğiniz çalışmalar ile kısa vadede rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Sanal ofis avantajları nelerdir, acaba istediğim hizmeti alabilir miyim diye düşünüyorsanız sizi bağlayacak herhangi bir şeyin olmadığını düşünmeniz gerekir. Hizmet almaya başlarsınız beğenmezseniz bırakırsınız. Ama kiraladığınız bir ofisten sözleşmeniz bitene kadar çıkamayacağınızı ve ofise uğramasanız bile kiranızı ödemek zorunda olduğunuzu unutmamalısınız.

kaynak : http://www.mikrofis.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar