Vize Hizmeti

Vize hizmeti, alınacak tüm evrak ve belgelerin aracı acenta tarafından sağlanması ve eksiksiz olarak gereli kuruluşlara teslim edilmesidir.

Vize Hizmeti

Vize hizmeti, alınacak tüm evrak ve belgelerin aracı acenta tarafından sağlanması ve eksiksiz olarak gereli kuruluşlara teslim edilmesidir. Vize alınırken şayet eksik ya da yanlış belge götürülmesi, vize alımının uzamasına ve ret alınmasına yol açabilir. Amerika gibi büyük ülkelerden ret almak, ikinci defa vize hizmeti için zorluklar çıkartabilmektedir. Bu sebeple de ilk vize mutlaka profesyonel bir danışmanlık ile alınmalıdır. Vize hizmetleri ile ilgili herhangi bir soru ya da sorunu http://tourizon.org/ ile bize iletilebilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiziniz.

Vize Ücretleri Nasıl ve Nereye Ödenir?

Ülkemiz için vize istemeyen ülkelere yalnızca pasaport ile seyahat edilebilmektedir. Bu noktada unutulmaması gereken; her ülkenin kendine has bürokrasi ve kurallarının olduğudur. Bazı ülkeler, alınacak vize çeşidine göre kişinin bizzat konsolosluğa başvurmasını talep ederken, bazı ülkeler aracı kabul etmektedir. Yurtdışına çıkabilmek için; pasaport ve vize almak tek başına yeterli değildir. Şayet örnek olarak; fuarlar gezisi için iş amaçlı bir seyahat düşünülüyorsa, konaklama, uçak biletleri, araç kiralama gibi faktörlerin de önceden hallolması oldukça önemlidir. Schengen üyesi ülkeler bile çeşitli durumlarda kendi aralarında prosedür farklılığı gösterebilir. Bu sebeple hangi ülkeden vize alınacak ise, şartları hakkında doğru kaynaklardan bilgi edinilmesi oldukça önemlidir. Şayet Schengen vizesi alınacak ise, konsolosluğa en az 3 ay önce başvurmak gerekir. Bunun dışında Schengen vizesi için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; ilk ziyaret edilecek ülkenin vizesinin alınmasıdır. Eğer ki vize Almanya’dan alınmış ise ancak ilk olarak İspanya’ya giriş yapılacaksa, İspanya vize sebebiyle ülkeye kabul etmeyebilir. İlk giriş yapılacak ülke İspanya olduğu için ilk olarak İspanya’dan vize alınmalıdır. Daha sonra Almanya’ya bu vize ile sorunsuz girilebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Efsane Nokia 3310 Geri Dönüyor
Efsane Nokia 3310 Geri Dönüyor
PYD 1 yıldır ABD’nin O Füzelerini Kullanıyor
PYD 1 yıldır ABD’nin O Füzelerini Kullanıyor