Alexandrite Lazer Gelişen Lazer Teknolojisi

Yaklaşık 4 ila 6 seans arasında etkili çözüm ortaya koyan 755 nanometre dalga boyuna sahip bu lazer yöntemi, son derece etkili bir epilasyon yöntemi olarak dikkat çekiyor.

Alexandrite Lazer Gelişen Lazer Teknolojisi

Yaklaşık 4 ila 6 seans arasında etkili çözüm ortaya koyan 755 nanometre dalga boyuna sahip bu lazer yöntemi, son derece etkili bir epilasyon yöntemi olarak dikkat çekiyor. Genellikle açık ten rengi ve koyu kıllarda etkili olan bu yöntem, kıl köklerine ulaşmada oldukça etkili bir yöntem gelişen teknoloji ile birlikte insanların daha bakımlı olma girişimleri tıbbi teknolojilerle destekleniyor. Çok sayıda insanın deneyip kullandığı ve memnun kaldığı Alexandrite Lazer, en geçerli yöntemlerden biri haline geldi. Aslında gri tonlu ve kumral olan kılların daha az dirençli olduğunu söyleyebiliriz. Oysaki koyu kıllar daha fazla direnci sahiptir. Beyaz kılların ise bu tür tedavilere cevap vermediğini söyleyebiliriz. Son derece etkili olan lazer tedavi ve epilasyon süreci, sayesinde pek çok insanın memnuniyetini yakından görmek mümkün.           

Q-Switch Lazer ve Avantajları

           694, 750 ve 1074 nanometre dalga boyu çeşitliliği ile oldukça etkileyici bir lazer tedavi yöntemi her yerde karşınızda. Sağlık ve kişisel bakım konusunda pek çok merkez, bu teknolojiyi verilmiş şekilde kullanıyor. Çok hızlı ve seri atım sayesinde etkili çözüm sürecini temsil eden Q-Switch Lazer, özellikle dövme silme konusunda ideal bir yöntem haline geldi. Son dönemler içerisinde oldukça popüler olan dövme yaptırma, zaman içerisinde insanların fikrinin değişmesi ile bu yöntemi zorunlu hale getiriyor. Dövmeden kurtulmak için oldukça etkili çözüm, ciltteki bozulmanın önüne geçiyor. Dövmenin yanı sıra dikmen ve değişik sebeplerden kaynaklanan derideki renk bozuklukları, yine benzer tedavi yöntemi ve lazer teknolojisi ile ortadan kaldırılıyor. Sağlık ve güzel görünmek için lazer tedavi süreçlerinin önemini çok iyi anlamak gerek.            

Gelişen Teknoloji ve Diode Lazer

     Sağlıklı ve zinde kalabilmek için teknolojiden yararlanmak gerek. Güzel görünmek, bakımlı olmak istenmeyen, kıl ve tüylerden kurtulmak şimdi çok daha kolay. 810 nm dalga boyu ile etkili bir lazer epilasyon sistemi size bu konuda yardıma hazır bekliyor. Son yıllarda ortaya koyduğu performans ile gelişen teknoloji eseri olduğunu ispatlayan Diode Lazer oldukça etkili bir epilasyon yöntemi olarak bu gün kullanılmakta. Bu konuda duayen haline gelen http://estetik.andromed.com.tr/ her sorunuza cevap verecek kapasiteye sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar