Doğal İçecekler Üretimi ve Tüketilmesi

Doğal İçecekler Üretimi ve Tüketilmesi

Doğal ürün tüketiminin artması insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Özellikle de çocuklar için Doğal İçeceklerin tüketilmesi daha da önem arz etmektedir. Hazır gıdaların içerdiği birçok madde insan sağlığı için tehdit oluşturmaktadır. Bu sebeple de doğal ürünlerin ve içeceklerin tercih edilmesi oldukça önemli olmaktadır.

Green Star Awards-Doğal Yaşam Ödülleri Yarışması

Doğal, bitkisel ve sağlıklı ürünler sektöründe 3-6 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 8. kez Exponatura Fuarı organize edilecektir. Bu fuara çok sayıda doğal ve bitkisel ürün üreticisi ve sektör profesyoneli ziyaretçi katılacaktır.

Green Star Awards-Doğal Yaşam Ödülleri yarışması Exponatura Fuarı kapsamında bu yıl ilk kez düzenlenmektedir. Yarışma doğal, organik ve sağlıklı ürünler sektörünün yıldızlarını ön plana çıkaracak.

Green Star Awards-Doğal Yaşam Ödülleri yarışması ile

  • Türkiye’nin var olan yüksek potansiyeli ile sektörel bazda dünyada üst sıralarda yer almasını sağlamak
  • Sektörde farkındalık yaratmak,
  • Başarıları taçlandırarak yeni ve yaratıcı ürünleri teşvik etmek
  • Sektörü güçlendirerek, ülke ekonomisine katkısını arttırmak hedeflenmektedir.

Doğal Ürünler İle Doğal Güzellik

Exponatura-8. Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı’n da Doğal ürünler ile Doğal Güzellik elde etmek amacıyla neler yapılması gerektiği de paylaşılacaktır. Fuar ve yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve katılım sağlamak için www.exponatura.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu