Tesettür Abiye

Tesettür Abiye

Ülkemizde son yıllarda tesettür giyim hızla gelişmektedir. Abiye modellerin eski alaturka görüntüsünden sıyrılıp daha zarif ve şık tarzlara büründüğünü görmekteyiz. Arz ve talep doğrultusunda tesettür modası ilerlemekte ve gelişmektedir. Elbiselerde ağırlıklı olarak şifon, krep koton kumaşlar ve polyester kumaşlar kullanılmaktadır. Abiye modelleri eskiye nazaran oldukça fazla ve moderndir.

Ferace

Tesettür giyimde kapalı hanımların en çok tercih ettiği dış giyim türlerinden biri olan Ferace rahatlığı açısından fazla rağbet görmektedir. Özellikle yaz aylarında hanımların tercih ettiği dış giyim türüdür. Her giyim tarzıyla kolayca bütünleşerek şıklıktan ödün verilmemesini sağlayan bu kıyafet birçok model renkte karşınıza çıkmaktadır.

Tesettür Ferace Modelleri

Tek düzelikten çıkarak feracelerde çok çeşitliliğe gidilerek rahatlığın yanı sıra şıklıkta artık ön planda olmuştur. Artık Tesettür Ferace Modelleri normalden çok daha fazla dikkat çekici bir hal almıştır. Osmanlı motiflerinin sıkça kullanılmasıda gözden kaçmamaktadır. Klasik tarz dışına çıkılarak spor tarzda feraceler ortaya çıkmıştır. Yakası taşlı, çift renkli, desenli, beli kuşaklı ve birçok farklı renkte feraceler artık bulunmaktadır. www.giyimkabini.com da kolay alışverişin tadını alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Büyükanne maaşında son durum
Büyükanne maaşında son durum