Burun Estetiği

Burun Estetiği

Burunda doğuştan veya sonradan oluşan şekil bozuklukları, kişinin solunumu ile de ilgili problemler yaşatır. Bu nedenle yapılan estetik ameliyatlar hem şeklin düzelmesini sağlar hem de kişinin rahat nefes alıp vermesini sağlar.

 Tıp merkezlerinde de estetik cerrahi ile ilgili ameliyatlar yapılabilmektedir. Uzman bir plastik cerrah tarafından yapılan bu burun ameliyatları, yaklaşık 1.5 saat kadar sürmektedir. Ameliyat esnasında genel anestezi uygulanır.

 Burun içine yerleştirilen silikon tamponlar, yaklaşık 1 hafta sonra alınır. Bazı hastalarda ameliyattan sonra, gözaltlarında şişlikler ve morluklar oluşabilir. Hasta 1 hafta sonra, normal sosyal hayatına dönebilir.

 Bazı tıp merkezlerinin bu ameliyatlar için, online muayene hizmetleri de bulunmaktadır. Hastane ve tıp merkezlerinde, burun estetik fiyatları farklılık göstermektedir. Ameliyatı yapan doktorun akademik kariyeri ve ekibi, bunda etkili olmaktadır.

 Ayrıca ameliyatın yapıldığı yere göre, hastaya sunulan imkânlar ve ameliyat öncesi-sonrası kontrollerde, burun estetiği fiyatları 2016 yılı için geçerli olmaktadır. Tabi ki çok düşük fiyatların uygulandığı yerler olacaktır. Ama unutmamalı ki, kalite asla tesadüf değildir.

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Büyükanne maaşında son durum
Büyükanne maaşında son durum