Online Popüler Hızlı Agario Pvp Türk Alternatif Server

İnternet üzerinden online oynuyabileceginiz keyifli dakikalar geçirip çılgınlar gibi eğlenerek bagımlılık yaratacak bir oyundur.

Online Popüler Hızlı Agario Pvp Türk Alternatif Server

İnternet üzerinden online oynuyabileceginiz keyifli dakikalar geçirip çılgınlar gibi eğlenerek bagımlılık yaratacak bir oyundur. Agario sitesinden herşeyi ile üçretsiz sunulan tamamen güvenilir ve kaliteli bir online agario sitesidir. Agar io pvp 100.000'i aşkın anlık türk oyuncu kullanıcısı ile oyuncuları üzerine toplayan harika plartform'a sahip eğlenceli oyun modları sunan 2016 yılına damga vurmuş, gelecek yıllarda adından bahsedecek olan agario pvp oyununa her gecen gün gelişmiş en yeni pvp server ekleyerek kullanıcılarının yüzlerini güldürmektedir. Binlerce türk oyuncunun oldugu tek plartform olan agariowun.com ne kadar güvenilir ve kaliteli bir site oldugunu kullanıcıları ile belli etmektedir.

Agario oyunu oyuncuların bilinc altına inerek insanda bagımlılık yaratarak beyinlerinin % 50 sini çalıştıran , zeka geliştiren strateji oyunu olan bu oyun strateji oyun geliştiriciler tarafından zeka dikkat kabiliyet yeteneklerini geliştirebilecek düzeyde hazırlanmış agario pvp sitesinde her oyuncuya üçretsiz olarak sunulmuştur. Gelişmiş agario private server ları ile oyunculara özel oyun modları

sunan agariowun kendine özgün kalitesi ve güveninden asla ödün vermeden kullanıcılarının güvenligini ön planta tutarak oyun sergileyen tek alternatifdir. Türk agario pvp oyuncularının anlık ve aktif oynamaları için özenle kurulmuş pvp serverında çok rahat sohbet ederek ve eğlenerek oyun oynamaktan zevk alarak sadece türk oyuncularına has pvp server'dir

Agar oyunu cok kısa süre içerisinde dünya çapında cok büyük oyuncu kitlesine hitap eden özellikle oyuncuların bi cok bölümü türk oyunculardan oluşması ülkemizde cok sevilen oyun halini almıştır. Agario pvp türk oyun modunu ekip halinde aktif ve anlık oyun oynamayı sergileyen ve agario siteleri altarnatiflerinde yaşanan sürekli oyunda takılma ve  lag sorunundan tamamen uzaklaşmış aktif ve akıcı , temiz ve güvenilir bir oyun sunarak diger agario alternatiflerinden öne çıkan ve kullanıcılarını memnun edici özellikleri ile türk agario pvp oyuncularının bir numaralı agario server'i seçilmiş agario altarnatifidir.

İnternetin fenomen oyunları haline gelen agario pvp türk oyunu eğlenceli zeka geliştiren strateji oyunlarına rakip olan en popüler oyun olmasının yanı sıra herkesin severek oynadıgı gelişmiş türk pvp serverdir.

Agario türk server özel oyun modları ile eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirerek strateji uygulayacagınız oyun modları FFA, FFA FUN, FFA SPEEDY, RAİNBOW SPEEDY, AGARİO STRİKE, AGARİO GİANT, AGARİO PRO SPLİT,  ile farklı serverlarda oynama olanagı sunuyor.

 

FFA : Klasik agario pvp türk strateji oyun modu

 

FFA FUN : Eğlence üzerine kurulmuş başlangıcta 500 puan veren ve etrafa sacılmış ufak hücreleri topladığınızda 30 ile 50 arasında puanlar olan yüksek skorlara imza atabileceğiniz Agariowun serverine has bir moddur.

 

FFA GIANT : Karakterinizi cok kolay büyütebileceginiz ve etraftaki hücrelerin en bol oldugu server

 

AGARİO STRİKE : Rakiplerinize ufak hücreler yerine oyunda bulunan dikenleri fırlatarak rakiplerinizi patlatabileceginiz eğlece ve aksiyon dolu türk oyuncularının tercih ettigi server

 

FFA SPEEDY : Hızlı ve akıcı server cok kısa sürede hızlı haraket ederek karakterinizi büyütebileceginiz ve yüksek skor elde edebileceginiz hızlı ffa server

 

RAİNBOW SPEEDY : Yanar döner renkli hücreleri olan hızlı aktif bir server cok rahat skor elde edebileceginiz eglenceli oyun modu

 

AGARİO PRO SPLİT : Agariowun oyuncularına özel olarak sunduru hızlı birleşme haraket etme harika bir oyun modu

 

Agario türk pvp sitesi son dönemin popüler oyunu slitherio oyununu siteye entegre ederek oyuncularının yüzlerini güldürmektedir.

 

Slitherio : Agar oyunundan sonra hemen hemen herkesin severek oynadıgı snake  yılan oyunu harika bir oyun agario sitemizde sorunsuz ve lagsız oynuyabilirsiniz

 

Agariowun'a özel çok farklı strateji atmosferi yaratacak AGARİO SOLO oyunu tek kişilik bir oyun modu eklenmiştir. Agario solo oyunu basit ve bi o kadarda zor gözükmektedir. Gözlerinizin dikkatini yogunlaştırabilecek kapasitededir. Yüksek skor yapmak tamamen zor bir konudur.

 

Extra özellikleri ise;

 

Skin Galerisi: Agario pvp türk kullanıcılarının en sevdigi skinleri bir arada topluyarak oyuncularına ücretsiz harika skinler sunmaktadır.

 

Minimap : Ekip  halinde oynarken özellikle türk oyuncularının daha cok tercih ettigi agario mini map türk oyuncularına özel olarak sitemize eklenmiş sorunsuz çalışmaktadır.

 

Chat: Agar oyunu oynuyanlar arasında iletişimin güclenmesi adına aktif edilen sohbet penceresi genellikle türk oyuncularının aktif olarak kullandığı ve oyun sırasında sohbet ettigi sohbet sistemidir. Diğer agario alternatiflerinde olan küfür ve argo kelimeler bizim sitemizde kesinlikle argo kelimeler, spam ve reklam yapmak engellenmiştir.

 

Screenshot : Agario oyuncularının kendilerini kanıtlamak ve yapmış oldugu skorları ölümsüzletirmek sosyal medyada diger agar oyuncularına rekabet göstermek adına kurulmuş harika oyun ekran görüntüsü almaktır.

 

Agario pvp serverinde en son özellik ise oyundayken ekranın alt tarafında bulunan Dark Tema , Chat Gizle , Skin Kapat gibi seceneklerde Oyunculara kolaylık sağlamıştır. AgarioWUN.com herşeyi ile harika tavsiye edebileceğim bir serverdir.

 

Site Adresi: http://agariowun.com

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Büyükanne maaşında son durum
Büyükanne maaşında son durum