Elmas Yüzük Modelleri İle Parmaklarınızı Taçlandırın

Dünya üzerinde en sert maddelerden biri olarak hayatımıza giren elmas, uğruna savaşların çıktığı ve sinema yapımlarının boy gösterdiği bir değerli taştır.

Elmas Yüzük Modelleri İle Parmaklarınızı Taçlandırın

Dünya üzerinde en sert maddelerden biri olarak hayatımıza giren elmas, uğruna savaşların çıktığı ve sinema yapımlarının boy gösterdiği bir değerli taştır. Saydamlığı ve parlıklığıyla göz alıcığını ön plana çıkaran elmas, Carbon elementinin bir türevi olarak karşımıza çıkmaktadır. Esasında çok bir uzun yolculuktan sonra kendi halini almaktadır. Yıllanan bir şarap misali, yıllar ona kusurdan ziyade güzellik katmıştır. Bundan olmalıdır ki elmasın bilgeliğini tercih eden kadınların her geçen artan sayısı...
Işığı çok iyi bir şekilde kırması da elmasın değerini arttıran bir diğer etkendir. Elmas bazen pırlanta olarak da nitelendirilebilmektedir. Özellikle bayanların takı tercihlerinde ön plana çıkan pırlanta, ışığıyla, bir mıknatıs gibi kendisine çekmektedir. Aslında elmas ile pırlanta arasında çok ince ayrıntılar vardır. Bu ayrıntılar kesimlerinin farklı olması sebebiyle oluşmaktadır. Pırlanta daha çok fasete (geometrik şekillerin üzerindeki düz yüzeyler) sahip olması sebebiyle bu şekilde adlandırılmaktadır ve elmastan daha parlaktır. Elmas daha az kesime sahiptir.
Işığını kendine saklayanlar, bazen pırlanta yerine elmas yüzükleri tercih edebilmektedirler. Elmasın da bir parıltısı söz konusu olsa da daha büyük olmaları sebebiyle gösterişin timsali haline gelebilmektedirler. Kadınların tercih ettikleri elmas yüzükler için birbirinden eşsiz modellerin sıralandığı Mercanziyagoral.com, size parıltının adresini ürünleriyle gösterebilmektedir.
Mercanziyagoral.com sizlere halihazırda sunduğu elmas yüzük modellerinin dışında özel tasarımlarla da yeni şıklık kapıları aralamaktadır. Anahtarı kendi zevkiniz ve kişisel özelliklerinizin ellerinde olan ihtişamlı takılar, Mercanziyagoral.com’un ürünleriyle sağlanmaktadır. Elmas Yüzük Modelleri ile parmaklarınızı taçlandırın ve ışıltınızı her şekilde yansıtın. Mercan Ziya Göral ürünleri için sunulan elmas yüzükler için örnekler; pırlanta ve elmas pembe altın yüzük, damla elmas ve pırlanta yüzük, elmas pırlanta yüzük, pırlanta desen elmas yüzük, elmas altın yüzük, elmas ve pırlanta yüzük, ham elmas yüzük, elmas yüzük vb. Yine birçok model de özel tasarımlarla sizlere sunulmaktadır.
Web sitesinden ulaşabileceğiniz ürünler arasında seçimlerinizi kolayca gerçekleştirebilir ve parmağınızdaki yerini alacak elmas yüzükleri bulabilirsiniz. Sizi tatmin etmeyen detaylar olursa veyahut farklı bir şeyler denemek isterseniz yine kendinize has tasarımlarınız için Mercan Ziya Göral sizler için bu tasarımları hazırlamaktadır. Ayrıca mücevherler ve pırlantalar hakkında daha detaylı bilgi almak için: http://www.mercanziyagoral.com/mucevher-bilgisi/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Dolarda Son Durum
Dolarda Son Durum
Rusya: Cenevre'deki görüşmelere Kürtler de katılmalı
Rusya: Cenevre'deki görüşmelere Kürtler de katılmalı