Giyimde Tesettür

Giyimde Tesettür

Tesettür giyim kapalı bayanlara yönelik kıyafetleri içerisinde bulundurmaktadır. Etek, elbise, gibi türleri kapalı bayanlara uyarlayan tesettür giyim aynı zamanda çeşitli model ve renk zenginliğiyle kapalı bayanların şık ve zarif görünmesine de olanak sağlamaktadır.

Tunik Seçiminin Püf Noktaları

Tesettürlü bayanların zarif görünümünü ve gündelik kıyafet rahatlığını sağlayan tunikler, bayanların giyerken dikkat etmesi gereken kıyafetlerden de birisidir.

  • Vücut tipinize göre tunikler seçmelisiniz. Vücudunuza tam oturan ve çok bol modelleri seçmemelisiniz.
  • Tuniklerde ten renginizle uygun renk seçimi yapınız. Esmer bir tene sahipseniz daha açık renkli tunikleri seçmelisiniz.
  • Tuniği giyeceğiniz mevsime dikkat ediniz. İnce kumaşlar yazın, kalın kumaşlarda kışın giyilmelidir.
  • Tunik seçiminde diğer bir nokta da kıyafetinizin içinizi göstermemesi gerektiğidir. Aksi takdirde kapalı giyimi yerine getirememiş ve çevredeki insanların eleştiri odağı olmuş olursunuz.

Ferace Modelleri

Ferace kadınların üstlerine giydikleri uzun, yakası olmayan, kolları geniş olan bir kıyafet türüdür. Feracenin Mevlana, yarasa kol gibi model çeşitleri bulunmaktadır. www.markatesettur.com  her bayanın zevkine uyan ferace modelleriyle yeni alıcılarını beklemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Pensilvanya'da Oturan Terörist Başını Getireceğiz
Pensilvanya'da Oturan Terörist Başını Getireceğiz
İşsizlik Rakamları Açıklandı
İşsizlik Rakamları Açıklandı