Değerleme Hizmetleri ve Getirileri

Değerleme Hizmetleri ve Getirileri

Farklı özelliklere sahip taşınmazların değerleri birçok faktöre bağlı olarak değişir. Bu değişimi takip etmek ve taşınmazın değerinde satılmasını ya da kiralanmasını sağlamak, birçok taşınmaz sahibi için zor bir süreç halini alıyor. İşte bu noktada devreye biz giriyoruz. İstanbul Değerleme olarak her türlü gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerini sorunsuz bir biçimde yerine getiriyoruz.

İyi bir gayrimenkul değerleme firmasında olması gereken özelliklerden, SPK ve BDDK lisanslarımız mevcuttur. İstanbul değerleme olarak gayrimenkul değerleme işlemlerinizi 2005 yılından bu yana başarı ile yerine getiriyoruz. Böylelikle değerleme danışmanlığı alanında gösterdiğimiz faaliyetlerden kazançlı çıkabiliyor ve bunların getirilerinden yararlanabiliyorsunuz.

Değerleme Hizmetlerimiz

Miras paylaşımı amacıyla gayrimenkul değerleme işlemlerinizi başarı ile yerine getiriyoruz. Şirketler için önemli konulardan bir tanesi olan taşınmazların değer kaybı uğramadan değerlendirilmesini sağlıyoruz. Boşanma davalarına mal paylaşımı kapsamında olan gayrimenkullerin değerleme işlemlerini yapıyoruz. Banka, SGK ve vergi dairesine teminat vermek amacıyla kullanılacak olan gayrimenkul değerleme işlemlerinizi uzmanlarımız tarafından başarı ile yerine getiriyoruz.

Değerleme işleminin içeriğine ve gayrimenkulün durumuna göre 10 sayfa ile 80 sayfa arasında değerleme raporu hazırlıyoruz ve sizlere sunuyoruz. Hazırladığımız ayrıntılı raporlar sayesinde, herhangi bir süprizle karşılaşmadan gayrimenkullerinizin değeri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz uzmanlarımızla değerleme raporu hakkında görüşebilir, her türlü danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için, www.igd.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar